اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی اتوبان قم

بیلبوردهای اتوبان تهران قم

یکی از پرتردد ترین آزادراه ها، اتوبان تهران قم است که سالیانه رقم قابل توجه ای را به خود اختصاص میدهد و از جمله پرترافیک ترین ایام این اتوبان، مناسبت های مانند عید نوروز و سه ماه تابستان است. اگر چه ترافیک سنگین جاده ای چندان خوشایند نیست اما تابلو های تبلیغاتی در اتوبان تهران قم، و معرفی برندهای مختلف که بر روی انواع سازه های تبلیغاتی پیاده سازی شده اند شاید اندکی از خستگی راه بکاهد.

اساسا اکران تابلوهای تبلیغاتی در مناطق پرتردد دارای اثر بخشی دوچندان است. اجاره بیلبوردهای اتوبان تهران قم موقعیت مناسبی را برای معرفی انواع برندها فراهم آورده است.
با توجه به افتتاح فرودگاه امام خمینی(ره) در اواخر سال ۸۳ مسافران برای رسیدن به فرودگاه از عوارضی اتوبان تهران قم رد می شوند و همین امر باعث شده تا متقاضیان برای اجاره بیلبورد در اتوبان تهران قم ، محدوده عوارضی درخواست دهند.

اجاره تابلوهای تبلیغاتی در اتوبان تهران قم باید زیرنظر مجریان تبلیغاتی این حوزه صورت گیرد تا تبلیغات محیطی در اتوبان تهران قم بازدهی قابل توجهی داشته باشد و بتواند نام و ارزش برند را توسعه دهد.

تعرفه تبلیغات در اتوبان تهران قم

تعرفه اجاره بیلبوردهای اتوبان تهران قم با توجه به نظر کارشناسان تبلیغات محیطی و مجری تبلیغاتی محقق می شود و تعرفه تبلیغات و همچنین تابلوهای تبلیغاتی اتوبان تهران قم رقم بالای را به خود اختصاص داده است.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در اتوبان تهران قم

، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.