اجاره بیلبوردهای اتوبان قزوین

اجاره بیلبورد های اتوبان قزوین

بزرگراه قزوین در مسیر خود از شهرهای زنجان، تهران، و کرج عبور می‌کند. این مسیر شامل اتوبان تهران-کرج، کرج-قزوین و قزوین-زنجان و قزوین – رشت می باشد و یکی از مهم ‌ترین محورهای ارتباطی کشور محسوب می شود.

به نوعی می توان از این اتوبان به عنوان شاهراه اصلی یاد کرد که وجود تبلیغات محیطی در اتوبان قزوین کمک شایانی به شناخت انواع برندها خواهد کرد. آزادراه قزوین از جمله پرتردد ترین اتوبان های کشور می باشد و بدین سبب آشنایی با نحوه اجاره بیلبوردهای اتوبان قزوین و جانمایی اصولی آن از پارامترهای اصلی تبلیغات در اتوبان قزوین می باشد. چرا که رانندگان و سرنشینان آنها ساعت های زیادی را در مسیر اتوبان می گذرانند و یا ساعت هایی را با ترافیک دست و پنجه نرم می کنند، تابلوهای تبلیغاتی در اتوبان قزوین باید به گونه ای اجرا و طراحی گردد که مخاطب از نگاه به سازه های تبلیغاتی و محتوای پیام خسته و دلزده نشود و بلکه برای لحظه ای بتواند اذهان عمومی را به خود معطوف کند و باعث شناخت هر چه بیشتر برند شود.

مجری تبلیغاتی اتوبان قزوین

برای اطلاع از نحوه واگذاری بیلبوردهای تبلیغاتی اتوبان قزوین و یا تعرفه بیلبوردهای تبلیغاتی اتوبان قزوین می توانید با مجری تبلیغاتی اتوبان قزوین و  در ارتباط باشید و از مشاوره و نحوه واگذاری تابلوهای تبلیغاتی اتوبان قزوین بهرمند شوید.

نمونه ای از تصاویر تبلیغات در اتوبان قزوین

، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.