تبلیغات-در-اتوبان-پردیس

معرفی اتوبان پردیس

ساخت و توسعه آزادراه‌ها در کشور به منظور کاهش تلفات رانندگی، روان‌سازی ترافیکی و همچنین فراهم کردن مسیری با کیفیت بالاتر در دستور کار دولت‌های مختلف قرار داشته است.

عملیات احداث آزادراه تهران ــ پردیس نیز با توجه به این مهم و با هدف فراهم آوردن مسیری با کیفیت بالاتر برای دسترسی آسان به شهر تهران و جذب و هدایت ترافیک برون‌شهری راه‌های مواصلاتی مهم و پرتردد هراز و فیروزکوه و شهرهای واقع در مسیر مانند پردیس، در سال ۱۳۸۰ آغاز شد و با هزینه‌ای بالغ بر ۲۰۰ میلیارد تومان در سال ۱۳۸۹ به بهره‌برداری رسید.

آزادراه تهران – پردیس از بزرگراه شهید بابایی در شرق تهران آغاز و به پردیس دماوند ختم می‌شود. این آزاد راه در مسیر خود با جاده دماوند نیز در نقاط متعددی تلاقی دارد.
محور تهران – پردیس (بومهن) – رودهن، حلقه ارتباطی استان مازندران، بخشی از شهرهای استان خراسان شمالی و همچنین شهرهای اقماری تهران از جمله پردیس است.
جاده قدیم تهران – رودهن به دلیل استانداردهای پایین و نداشتن ایمنی تردد، همواره خسارت مالی و جانی زیادی را ایجاد می‌کرد و فاقد کارآیی لازم بود که با احداث این آزاد راه دسترسی مطلوب به جادهای فیروزکوه و هراز ممکن شده است.

اجاره بیلبوردهای اتوبان پردیس

با توجه به حلقه ارتباطی اتوبان پردیس بین مازندران و خراسان شمالی و همچنین دسترسی جاده ها فیروزکوه و هراز، موقعیت مناسبی برای تبلیغات در اتوبان پردیس فراهم شده است. که ازجمله اجاره بیلبورد در حاشیه اتوبان پردیس، مکان مناسبی برای شناسایی برندها در سطح گسترده است.

تردد بسیار بالای این اتوبان بخصوص در ایام تعطیلات سال موجب گردیده تا صاحبین کالاها و محصولات متقاضی اجاره بیلبوردهای اتوبان پردیس باشند. چرا که حجم وسیع رفت و آمد در اتوبان پردیس، درصد قابل توجهی از فروش برندها را از آن خود نموده است.

تبلیغات محیطی در اتوبان پردیس علاوه بر اینکه به فروش و رونق محصولات کمک شایانی می کند، باعث اعتبار برند در بین عموم مردم می گردد و همچنین اجاره بیلبورد در اتوبان پردیس یا سایر اتوبان ها و جاده ها، بازدهی مطلوب تری نسبت به سایر مکان ها دارد.

نمونه ای از تصاویر تبلیغات محیطی در آزادراه پردیس

مکان مناسب جهت نصب تابلوهای تبلیغاتی اتوبان پردیس

اجاره تابلو تبلیغاتی در حاشیه اتوبان بین شهری پردیس و پیشانی پل عابر پیاده از مهمترین مکان ها جهت نصب تابلو تبلیغاتی در اتوبان پردیس می باشد که با توجه به موقعیت ویژه این اتوبان قیمت های بالای را به خود اختصاص داده است.

، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.