اجاره بیلبوردهای اتوبان کرج تهران

اجاره بیلبوردهای اتوبان کرج تهران

با توجه به ترافیک بالای این اتوبان نصب بیلبوردهای تبلیغاتی و تابلوهای تبلیغاتی بر روی پل های عابر پیاده مورد توجه شرکت های تبلیغاتی و صاحبان کالا بوده است. همچنین که جاده کرج یکی از پرتردد ترین و اصلی ترین جاده های کشور محسوب می شود بر همین اساس هزینه اجاره بیلبوردهای اتوبان تهران کرج همواره رقم بالایی را به خود اختصاص داده است.

و افزایش بی سابقه فضاهای تبلیغاتی توسط شهرداری و رقابت شدید شرکت های صاحب نام در این حوزه برای دستیابی به تابلوهای بزرگراه های تهران کرج صاحبان کالا باید قیمت زیادی را متحمل شوند ولی بصورت کلی اجاره بیلبورد در تهران و بیلبوردهای تبلیغاتی در اتوبان های همت و آزادگان جزو گران قیمت ترین و پرفروش ترین تابلوهای اتوبان های کرج تهران به حساب می آیند.

به دلیل اینکه اتوبان کرج تهران یکی از شاهراهای اصلی به حساب می آید و همچنین قرار گیری این اتوبان در مسیر های شهرک های مدرن مانند اکباتان و آپادانا و شهرک خاتم الانبیا و….تردد در این جاده بسیار زیادو همراه با ترافیک است به همین دلیل کسانی که از این مسیر در حال گذر هستند با توجه به حجم ترافیک بالا توجه ویژه ای به تابلوهای نصب شده در این اتوبان می کنند و از همین لحاظ سرمایه گذاری برای اجاره بیلبورد در اتوبان تهران کرج بسیار حائذ اهمیت و اثر گذار می باشد و از طرفی این تردد زیاد باعث شده است که این جاده از لحاظ موقعیت تبلیغاتی بسیار مورد توجه قرار گیرد.

اتوبان های معروف کرج برای اجاره بیلبورد

به دلیل مشکلات ترافیکی ، طراحی و ساختن بزرگراه‌های گوناگون توسط مدیران مجرب باعث شده که تا حدی بتوانند معضل ترافیک را حل نمایند.با اجرای این طرح حجم وسیعی از بار ترافیکی کرج به اتوبان همت و آزادگان منتقل شده است.

و تقاطع های مهم بزرگراه آزادگان به این شرح می باشد که این بزرگراه پهنه شمال تا جنوب شهر قرار دارد و درسمت شمال غربی به جنوب شرقی پایتخت کشیده شده‌است. این بزرگراه از شمال غرب به آزاد راه تهران – کرج و از جنوب شرق به سه راه افسریه – بسیج مستضعفین – ختم می‌شود. بزرگراه آزادگان بعد از این که در ادامه مسیر خود با آزاد راه تهران – کرج برخورد می‌کند در سمت حرکتی به جنوب شرقی به ترتیب با بزرگراه‌های شهید لشگری، بزرگراه فتح (جاده قدیم کرج)، آزاد راه تهران – ساوه، بزرگراه آیت ا.. سعیدی (جاده ساوه)، آزاد راه خلیج فارس (تهران – قم) در میدان جهاد، بزرگراه بهشت زهرا، بزرگراه رجایی، بزرگراه دولت آباد و سه راه افسریه (بسیج مستضعفین) تقاطع دارد.

در اصطلاحات ترافیکی این بزرگراه به نوعی یک شاهراه نامیده می‌شود و به دلیل این مزیت مهم این اتوبان برای اجاره بیلبورد از استراتژی خاصی برخوردار می باشد و این بزرگراه از راه‌های ورودی و خروجی پایتخت نیز به حساب می‌آید. بزرگراه آزادگان از طریق بزرگراه رجایی به شهر ری هم متصل می‌شود تا به نوعی یک مسیر اساسی برای مسافرانی که قصد دارند از محدوده تهران خارج شوند به حساب بیاید و بار اصلی ترافیک این بزرگراه در روزهای تعطیل و پایانی هفته ‌است و تبلیغات در چنین نقطه ای بیشترین بازدهی را خواهد داشت.

نمونه ای از تصاویر بیلبوردهای اتوبان تهران کرج

، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.