اجاره بیلبوردهای نمایشگاه بین المللی تهران

درباره نمایشگاه بین المللی تهران

محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران در شمال تهران، بزرگراه چمران واقع شده است. مساحت کل نمایشگاه حدود ۸۵۰٬۰۰۰ مترمربع است که ازاین مساحت ۱۲۰٬۰۰۰ متر مربع فضای سرپوشیده و ۳۵٬۰۰۰ مترمربع فضای باز نمایشگاهی، حدود ۲۲ هکتار فضای سبز و نیز ۲۱ هکتار راه‌های دسترسی به سالن‌ها و محوطهٔ نمایشگاه است.

تأسیس شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی ایران به سال ۱۳۳۸ برمی‌گردد و پس از اختصاص اراضی نمایشگاه در مکان فعلی، در سال ۱۳۴۶ فعالیت ساخت سالن‌های نمایشگاهی و اداری آغاز و در سال ۱۳۴۸ اولین نمایشگاه بین‌المللی خود را با نام نمایشگاه آسیایی به مدت ۲۱ روز و با حضور ۳۳ کشور برگزار نمود و پس از آن روند برگزاری نمایشگاه‌ها توسعه پیدا کرد و تهران را به‌عنوان یکی از مراکز نمایشگاهیِ دنیا به جهانیان معرفی نمود.

شرکت نمایشگاه‌ها در سال ۱۳۵۵ به عضویت اتحادیهٔ نمایشگاه‌های بین‌المللی UFI درآمد. هم‌چنین، عضویت اتحادیهٔ جهانی نمایشگاه‌های BIE که مسئولیت برگزاری نمایشگاه‌های اکسپو را در جهان به عهده دارد نیز دارا می‌باشد.

موقعیت تبلیغات در نمایشگاه بین المللی تهران

نمایشگاه‌هاى بین‌المللى پل ارتباطى بین بازرگانان، کارشناسان صنعت ‌گران و محققین کشورهاى گوناگون مى‌باشند. نمایشگاه‌هاى بین‌المللى تنها براى نمایش کالاها و انجام مذاکرات تجارى پیرامون آنها برگزار نمى‌شوند، بلکه اطلاعات گوناگون در زمینه قیمت‌هاى رقابتى در سطح جهانی، آخرین استانداردهاى کیفی، آخرین پیشرفت‌هاى صنعتی، دستاوردهاى پژوهش علمى و ایده‌هاى اقتصادى – تکنولوژى نیز در خلال برگزارى نمایشگاه‌ها مورد تبادل قرار مى‌گیرند.

انتخاب مناسب نوع رسانه تبلیغاتی برای انجام تبلیغات محیطی در نمایشگاه بین المللی تهران توسط صاحبان کالا یک فاکتور اساسی برای انتخاب شدن نزد مخاطب است. بدین لحاظ که نمایشگاه بین المللی تهران جز بزرگترین نمایشگاه های داخلی است و دارای سه درِ ورودی است که دو درِ جنوبی و جنوب‌غربی از سمت خیابان سئول است و درِ شمالی نیز از بزرگراه چمران می‌باشد. محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران، واقع در شمال تهران، حوالی منطقهٔ جنوب‌شرقی دانشگاه شهید بهشتی است.

برای اجاره بیلبوردهای نمایشگاه بین المللی تهران شما می بایست ماه ها قبل توسط کارشناسان تبلیغات خبره و مجریان تبلیغات محیطی ذیصلاح برنامه ریزی های لازم را انجام دهید و مکان های مناسب در نمایشگاه و خیابان های منتهی و مسیرهای منتهی به نمایشگاه بین المللی تهران را مورد بازرسی قرار داده و از چند ماه قبل از برگزاری نمایشگاه نسب به عقد قراردادهای لازم اقدام نمایید تا بتوانید مناسب ترین فضاهای تبلیغاتی نمایشگاه بین المللی تهران را انتخاب و بهترین بهره برداری تبلیغاتی مورد نیاز را کسب نماید.

اگر هدف اصلى شما فروش کالا است، بهتر است تبلیغات در نمایشگاه بین المللی تهران را امتحان کنید چرا که رسیدن به اهداف بلندمدت و نفوذ در بازارهاى جدید و همچنین یافتن نماینده تجاری، شرکت در نمایشگاه‌هاى عمومى و بین‌المللى که همه ساله در کشورهاى مختلف برگزار مى‌شود، راه متداول و خوبى برای ارتقا برند و محصولات شماست.

مزیت های تبلیغ در نمایشگاه های بین المللی

  • تاثیر مستقیم بر روی بازار هدف و مخاطبان خاص
  • امکان نمایش تعداد آگهی به تعداد زیادی از مخاطبین در مدت زمان کوتاه
  • هدف گیری قشر خاصی از مخاطبین با توجه به نوع نمایشگاه
  • تراکم و ترافیک بالا در اطراف برخی از بیلبوردها
  • امکان تبلیغات محلی برای برندی که در نمایشگاه غرفه دارند.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در نمایشگاه بین المللی تهران

، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.