مجری تبلیغاتی در بوشهر

معرفی استان بوشهر

استان بوشهر از استان‌های جنوبی ایران و هفدهمین استان بزرگ کشور به لحاظ مساحت است که در حاشیه خلیج فارس قرار دارد. مرکز این استان بندر بوشهر می‌باشد. این استان به‌علت قرار گرفتن در ساحل استراتژیک خلیج فارس، صادرات و واردات دریایی، صنعت صیادی وجود ذخایر نفت و گاز (پارس جنوبی و شمالی)، کشاورزی و نخلداری و وجود نیروگاه هسته‌ای از اهمیّت راهبردی و اقتصادی برخوردار است؛ به گونه‌ای که پایتخت انرژی ایران لقب گرفته‌ است.

استان بوشهر از شمال به قسمتی از استان خوزستان و استان کهگیلویه و بویراحمد، از شرق به استان فارس، از جنوب و غرب به خلیج فارس و از جنوب شرق به قسمتی از استان هرمزگان محدود است.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در بوشهر

استان بوشهر به دلیل داشتن موقعیت استراتژیکی و منابع و صنایع مختلفی نظیر نفت و گاز از مناطق مهم صنعتی و اقتصادی کشور به شمار می رود و قطعا وجود بیلبوردهای تبلیغاتی در بوشهر توجه بسیاری از صاحب نظران را به خود معطوف میکند چرا که سرمایه گذاری برای تبلیغات در بوشهر انتخاب هوشمندانه ای برای توسعه برند در پایتخت انرژی ایران است.

از دیگر عواملی که باعث اهمیت این منطقه در بخش صنعت شده، می توان به قرار داشتن میدان های گازی چون پارس جنوبی، کنگان، پارس شمالی، بردخون، شهرستان دشتی و پالایشگاه عظیم گاز در جم و وجود مهم‌ ترین ترمینال‌های صادرات نفت خام جهان در جزیره خارک و همچنین اجرای طرح‌ های کلان صنعتی از قبیل نیروگاه اتمی بوشهر، کشتی سازی اشاره کرد که همین امر باعث رفت و آمد کارشناسان و مدیران و… از سراسر کشور می شود و اجرای تابلوهای تبلیغاتی در بوشهر از برندهای مختلف می تواند زمینه ساز تصمیمات مهم در اشاعه برند در سطح جامعه گردد.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در بوشهر

، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.