اجاره بیلبورد در تله کابین نمک آبرود

اجاره بیلبورد در تله کابین نمک آبرود

یکی از بخش های مهم توریستی نمک آبرود تله کابین نمک آبرود است. این تله کابین که در جنوب شرقی شهرک نمک آبرود واقع شده است، امکان صعود به بالای قله زیبای مدون را فراهم می‌کند.متوسط جابجایی مسافرین در طول سال با توجه به موقعیت جغرافیایی و اقلیمی منطقه و همچنین ایام تعطیل سال متفاوت بوده بطوری که در ایام غیر تعطیل بین ۷۰۰ الی ۱۰۰۰ (نفر در روز) و در ایام تعطیل بین ۲۵۰۰ الی ۳۵۰۰ (نفر در روز) متغیر است.

تله کابین نمک آبرود در نوع خود در بین شرکتهای دیگر داخلی و خارجی به لحاظ نگهداری و سرویس دهی موجود مورد توجه قرار گرفته بطوریکه امنیت مسافران در اولویت کار قرار گرفته است.خطوط تله کابین نمک‌آبرود جهت امنیت بیشتر، هر روز بازبینی شده و کلیه تعمیرات و یا تعویض قطعات بصورت روزانه و یا سالانه (تعویض چرخهای دکل , لاستیکهای دکل , بلبرینگها و … ) انجام می شود و به سبب همین ویژگی در بین گردشگران متمایز گردیده است.

به سبب ویژگی جالب توجه و فراوان در تله کابین نمک آبرود و بازدید میلیون ها مسافر در سال اجرای تبلیغات محیطی در تله کابین نمک آبرود به منظور توسعه برند و فروش بیشتر خدمات و کالاها بسیار حائذ اهمیت می باشد. اجاره تابلو تبلیغاتی در تله کابین نمک آبرود یک موقعیت استثنایی به خصوص در ایام تعطیلات و اعیاد و مناسبت ها در سال می باشد که بیشتر گردشگران به این ناحیه جذب می شوند و موقعیت این منطقه به گونه ایست که اجاره بیلبورد تبلیغاتی در تله کابین نمک آبرود به اعتبار برند و کالا و محصولات می افزاید.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تله کابین نمک آبرود

اصلی ترین ورودی ها به تله کابین نمک آبرود

نمک‌آبرود شهرکی گردشگری و ویلایی است در استان مازندران ایران، این شهرک دارای دو خط تله‌کابینی به نام تله‌کابین نمک‌آبرود است،شهرک نمک آبرود بین راه چالوس به تنکابن در ۱۲ کیلومتری چالوس قرار دارد.شهرک توریستی نمک آبرود که در دوازده کیلومتری غرب چالوس در استان مازندران واقع شده و از شمال به دریای خزر و از جنوب به ارتفاعات مدوبن، از ارتفاعات سلسله جبال البرز مشرف است.

، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.