اجاره بیلبورد در جاده سیرجان بندرعباس

موقعیت تبلیغات در جاده سیرجان بندرعباس

فاصله سیرجان در استان کرمان تا بندر عباس در استان هرمزگان حدود ۳۰۷ کیلومتر است. این جاده پرترافیک ترین محور ارتباطی کشور است از خودروهای سنگین و بارهای ترافیکی تا خودروهای سبک محکوم به تردد در این محور هستند .

به دلیل وجود بندرهای شهید رجایی و باهنر، بیش از۶۰ درصد از کالاهای وارداتی و صادراتی دریایی کشور از همین محور صورت می گیرد ولی درحد یک جاده معمولی است که عنوان بزرگراه را به خود یدک می کشد، بدین لحاظ اجرای تبلیغات در جاده سیرجان به بندرعباس موقعیت ویژه ای را برای معرفی انواع برندها و محصولات را از آن خود کرده است.

گفته شده روزانه حدود ۱۵ هزار وسیله نقلیه سنگین و در مجموع معادل ۴۵ هزار دستگاه خودروی سواری در این محورکه به عنوان شاهرگ حیاتی و اقتصادی کشورمی باشد ، تردد می کنند که همین امر توجه بسیار از مجریان تبلیغاتی و صاحبین برند را برای اجاره بیلبورد در جاده سیرجان بندرعباس جلب نموده است و همچنین منطقه ویژه اقتصادی سیرجان در سه کیلومتری شمال غرب شهر تاریخی سیرجان ، در مجاورت جاده ترانزیتی و راه آهن سراسری سیرجان – بندرعباس و فرودگاه سیرجان واقع شده که با داشتن سیصد کیلومتر فاصله تا بندرعباس، به عنوان شهر سایه بزرگترین بندر تجاری ایران “‌بندرعباس” عمل می کن. و این مهم موجب رفت و آمد متخصصین، کارشناسان، دانشجویان و … در مسیر سیرجان به بندرعباس می باشد که در واقع اجاره بیلبورد در جاده سیرجان به بندرعباس یک جایگاه ارزشمند برای حضور برندهایی است که قصد معرفی خود را دارند.

وجود ایستگاههای اختصاصی راه آهن در داخل منطقه، همجواری با پایانه ویژه حمل و نقل جنوب کشور، فرودگاه و اتصال مستقیم به جاده ترانزیتی بندرعباس – تهران، شرایط مناسبی برای نقل و انتقال مواد اولیه و کالای ساخته شده را فراهم ساخته است و در حقیقت مسیرهای منتهی به هر کدام از این پایانه ها جهت نصب تابلوهای تبلیغاتی سیرجان کانون دید وسیعی را برای تابلو های تبلیغاتی سیرجان بندرعباس فراهم آورده است.

، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.