موقعیت اجاره بیلبورد در رودهن - بومهن

معرفی شهر رودهن و بومهن

رودهن از شمال با شهرستان آمل در استان مازندران، از شرق با بخش مرکزی دماوند، از غرب با بخش مرکزی تهران (شهرهای بومهن و پردیس) و از جنوب با کوها و کویرهای ورامین و پاکدشت همسایه می‌باشد.
به مرور زمان در بخش جنوبی، روستاهای مهرآباد و گل آهک در آستانه وصل به شهر رودهن قرار داشتند واز غرب روستای ده بومهن (شهر بومهن فعلی) که آن زمان روستای کوچک بود به شهر رودهن پیوست وجزی از شهر رودهن محسوب شد و از خدمات شهرداری رودهن بهره می‌برد که با گذشت زمان در سال ۱۳۷۵ بومهن به یک شهر مستقل تبدیل و از رودهن جدا شد.

موقعیت اجاره بیلبورد در رودهن – بومهن

برخی ویژگی‌های این شهر از جمله آب و هوای بسیار مناسب و باغات زیبا و سر سبز، دو جاده بین‌المللی هراز و جاده ترانزیتی فیروزکوه و وجود یکی از بزرگترین دانشگاه‌های آزاد کشور که امروز به واحد جامع تبدیل شده است و بیش از ۲۰ هزار نفر دانشجو و… موجب شده است تا اجاره بیلبورد در رودهن – بومهن مورد استقبال صاحبین برند قرار گیرد.
در واقع می توان گفت جاده رودهن بخش مرکزی برای عبور و رسیدن به شهرهای شمالی و اتوبان های پرترددی مانند پردیس است که اجرای تبلیغات در بومهن – رودهن را مورد توجه قرار داده است.

ناگفته نماند که طبیعت زیبا و جاذبه های دیدنی در رودهن گردشگران زیادی را به این منطقه جذب میکند و قطعا وجود تابلوهای تبلیغاتی در رودهن – بومهن می تواند تاثیر زیادی بر روی معرفی برندها و کالاهای گوناگون داشته باشد که این امر توسط مجری تبلیغاتی در رودهن و بومهن محقق می شود.

، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.