اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی اشتهارد

معرفی شهرک صنعتی اشتهارد

شهرک صنعتی اشتهارد به دلیل نزدیکی به پایتخت و همچنین قرار گرفتن در شعاع بالای ۱۲۰ کیلومتری از تهران ( معافیت مالیاتی ) می تواند مکان مناسبی برای سرمایه گذاری باشد . سهولت در دسترسی به شاه راه های ایران ، وجود نیروی انسانی متخصص و همچنین معافیت مالیاتی ( در صورت واجد شرایط بودن ) ، ارزانی زمین ، امکانات کامل ( آب ، برق ، گاز و … ) این شهرک را به مکان مناسبی جهت احداث کارخانجات جدید نموده است .

از شرکت های بزرگ در این منطقه می توان به شرکت های زیر اشاره نمود:
شرکت داروگر ، شرکت همگان کار صنعت ، شرکت کاشی و سرامیک زاگرس ، شرکت موتورسیکلت تلاش ، شرکت ریس نخ ، شرکت شیشه ایمنی به نور و…

موقعیت اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی اشتهارد

از آنجایی که شهرک صنعتی اشتهارد محلی مناسب جهت سرمایه گذاری شناخته می شود و محل فعالیت کارآفرینان و کارخانه داران می باشد، اجاره بیلبورد در شهرک صنعتی اشتهارد یک فرصت مناسب برای معرفی برندها و محصولات محسوب می شود.

تبلیغات در شهرک صنعتی اشتهارد موجب پدید آمدن تصمیمات مهم در بین پیمانکاران این منطقه می شود که نتیجه آن افزایش فروش و بهره وری برای صاحبین برند است.

بیلبوردهای تبلیغاتی شهرک صنعتی اشتهارد، هدف حرفه‌ا ی از تبلیغات است که با کمترین هزینه و یا هزینه‌ ای مقرون به صرفه به تعداد زیادی از مخاطب دسترسی دارد چرا که راه را برای پیدا کردن مشتری جدید برای شرکت و یا برند شما هموار می کند. برای اطلاع از نحوه واگذاری تابلوهای تبلیغاتی شهرک صنعتی اشتهارد بایستی با  مجری تبلیغاتی شهرک صنعتی اشتهارد در تماس باشید.

، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.