اجاره بیلبورد در فرودگاه شیراز

آشنایی با فرودگاه بین المللی شهید دست غیب شیراز

کلانشهر شیراز ، نسبت به دیگر کلانشهرهای ایران ، امکانات مسافربری بهتری دارد . شیراز دومین شهر ایران پس از تهران بود که دارای فرودگاه بین‌المللی شد. این فرودگاه در دوران سلطنت محمدرضا شاه پهلوی با نام فرودگاه بین‌المللی شیراز تأسیس شد که پس از پیروزی انقلاب اسلامی به‌نام «فرودگاه بین‌المللی شهید دستغیب شیراز» تغییرنام داد. فرودگاه شیراز پس از فرودگاه امام خمینی مجهزترین فرودگاه در سطح کشور محسوب می‌گردد.

فرودگاه شیراز به عنوان فرودگاه مرکز استان مجهز به پیشرفته ترین تجهیزات و وسایل کمک ناوبری DVOR/DME و ILS و … بوده و همچنین از پیشرفته ترین رادار موجود جهان به نام MSSRIO برخوردار است.

اجاره بیلبورد در فرودگاه شیراز

شهر شیراز در مسیر راه های تجاری داخل ایران به بنادر جنوب مانند بندر بوشهر قرارگرفته است. شیراز به سبب جاذبه های تاریخی، فرهنگی، مذهبی و طبیعی فراوان، همواره گردشگران بسیاری را به سوی خود فرامیخواند از همین جهت رفت و آمد گردشگران داخلی و خارجی به این فرودگاه سبب توجه صاحبین رسانه ها به سوی تبلیغات و اجاره بیلبورد در فرودگاه شیراز گشته است.

بی‌تردید فرودگاه شیراز به نوعی ویترین از این کلانشهر محسوب می شود و وضعیت فعلی فرودگاه شیراز به لحاظ جایگاه فرهنگی و اقتصادی موقعیت مطلوبی را برای اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه شیراز فراهم آورده است و از طرفی این شهر به عنوان پایتخت فرهنگی کشور ،باعث جذب صاحبین برند به سوی اجاره فضا های تبلیغاتی در فرودگاه شیراز به منظور توسعه برند و فروش کالا می گردد.

هم‌اکنون ظرفیت پذیرش مسافر این فرودگاه ۴ میلیون نفر در سال می‌باشد که با اتمام طرح توسعه این فرودگاه به ۱۰ میلیون مسافر در سال افزایش می‌یابد با این وجود فرودگاه شیراز شرایط مناسبی را برای سرمایه گذاری تبلیغات فراهم کرده است و علاوه بر این منبع درآمد غیر هوایی برای این فرودگاه به شمار می آید.

تعرفه تبلیغات در فرودگاه شیراز

با توجه به میزان برگزاری مزایدات دوره ای برای واگذاری فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه شیراز تعرفه اجاره بیلبورد تبلیغاتی،درحال تغییر می باشد و نحوه ارزش گذاری بر اساس شرایطی همچون انواع رسانه تبلیغاتی،جایگاه تبلیغاتی و نوع تبلیغات و … می باشد،به همین دلیل یک قیمت پایه و کلی برای اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه شیراز نمی توان اعلام نمود.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی فرودگاه شیراز

، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.