اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد

معرفی فرودگاه بین المللی مهرآباد

نام اصلی این منطقه یا نام اصلی روستای مهرآباد “حسین آباد”بود . تا اینکه جزو مهریه عصمت الدوله درآمد و نام مهرآباد را بر آن گذاشتند . اما بعدها به مناسبت خرج های بی رویه مهرآباد به گرو رفت و از تملک خانواده او خارج شد و دادخواهی او نزد رضاخان هم بی فایده بود و به خاطر بی مهری خویشاوندان ، چنان آزرده شد که دست از مهرآباد کشید .

چندی بعد ، دریکی از روزهای سال ۱۲۹۶ شمسی و در اواخر جنگ جهانی اول ، مردم تهران برای اولین بار شاهد پرواز هواپیما در فراز آسمان بودند . این هواپیما به صورت قطعات مجزا ، از روسیه و از طریق بندر انزلی به وسیله اتومبیل به تهران حمل شد و پس از سوار کردن قطعات ، توسط خلبان روسی بر فراز تهران بی برج و باروی آن ایام و در ارتفاع پائین پرواز کرد و چون در آن زمان محلی به عنوان فرودگاه در تهران وجود نداشته ، خلبان در محل امور خارجه تهران ( میدان مشق ) به زمین نشست.

سالها بعد و به دنبال پیشرفت سریع صنعت هواپیمائی ، حق انحصاری هواپیمائی در ایران به موجب قانون ، در بهمن ۱۳۰۴ به شرکت هواپیمائی آلمانی یونکرس (Junkers) واگذار شد و ۲۲ سال بعد و پس ازتأسیس باشگاه خلبانی با ۲۰ فروند هواپیما در سال ۱۳۱۷، عملاً فرودگاه مهرآباد تأسیس و متولد شد .
در سال ۱۳۲۵ اولین گروه خلبانان نیروی هوایی به آمریکا اعزام شدند و پس از آن نیروی هوایی در سال ۱۳۲۸ با هواپیمای T.86 و F.33 در مهرآباد شروع به کار و عملیات پروازی را آغاز نمودند . و در راستای رشد تکنولوژی صنعت هواپیمائی و عضویت ایران در سازمان ایکائو منجر به رشد روز افزون صنعت حمل و نقل هوایی مسافری و باری در فرودگاه مرکز ایران (مهرآباد) گردید.

اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد

هدف اصلی از اجاره تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی مهرآباد از قبیل بیلبوردهای تبلیغاتی، استند تبلیغاتی،تلویزین تبلیغاتی و…، ماهیت و معرفی برندها و فرصتی برای سرمایه گذاری اعم از بازدید کنندگان و مسافران داخلی و خارجی را فراهم می آورد که برای توسعه کوتاه مدت فرودگاه نیز مناسب می باشد و ضمن فراهم آوردن یک مجموعه فرودگاهی کارآمد، اقتصادی ، از نظر تبلیغاتی قابل قبول و نتیجه بازدهی مطلوب را برای صاحبین برند بوجود می آورد و این در حالیست که تبلیغات در فرودگاه مهرآباد تنوع بصری را در محیط فرودگاه نیز حفظ می کند.

بدیهی است که شرایط ویژه تهران تأثیر مستقیم بر عملکرد و ترافیک هوایی فرودگاه خواهد داشت و اجاره بیلبورد در فرودگاه مهر آباد از اثر بخشی و توجه ویژه ای برخوردار می باشد.

فرودگاه مهرآباد در حال حاضر با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر اولین فرودگاه کشور است به همین سبب متقاضیان زیادی درخواست انجام تبلیغات از برند و محصولاتشان را بطور گسترده در این فرودگاه دارند و فضاهای تبلیغاتی فرودگاه مهرآباد تهران نقش موثری در این میان دارند.

نمونه ای از تصاویر تبلیغات محیطی در فرودگاه مهرآباد

تعرفه اجاره تابلو های تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد

فرودگاه بین المللی مهرآباد در راستای ارتقاء سطح خدمات و تسهیلات مورد نیاز مسافرین، مستقبلین و مشایعین فرودگاه به برگزاری مزایده برای فضاهای تبلیغاتی اقدام می نمایید از همین رو نمیتوان قیمت مشخصی برای اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد را همیشگی اعلام کرد زیرا ارزش گذاری بر روی تابلوها و فضاهای تبلیغاتی بستگی به پارامترهای مختلفی دارد و از طرفی مجریان تبلیغاتی تخفیفات دوره ای را برای اجاره بیلبوردهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی مهرآباد و سایر فرودگاه ها لحاظ می کنند.

فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی مهر آباد تهران

انواع فضاهای تبلیغاتی برای اجاره بیلبورد در فرودگاه مهرآباد شامل موارد ذیل می باشد:

 • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه مهرآباد
 • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه مهرآباد
 • فضای بیرونی فرودگاه مهرآباد
 •  فضای پارکینگ فرودگاه مهرآباد
 • ستون داخل سالن فرودگاه مهرآباد
 • سالن ترانزیت فرودگاه مهرآباد
 • محوطه داخلی فرودگاه مهرآباد
 • سالن انتظار فرودگاه مهرآباد
 • ترمینال فرودگاه مهرآباد
 • سالن گمرک فرودگاه مهرآباد
 • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه مهرآباد
 • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه مهرآباد
 • بلوار ورودی فرودگاه مهر آباد

 

، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.