اجاره-بیلبورد-در-مازندران

معرفی استان مازندران

مازندران در شمال ایران و در کرانه‌های جنوبی دریای مازندران می‌باشد. شهرستان ساری بزرگترین شهر از لحاظ وسعت و مرکز مازندران و پرجمعیت ترین شهرستان مازندران می‌باشد. این استان هم مرز با استان‌های گلستان، سمنان، تهران، البرز، قزوین و گیلان می‌باشد. قله دماوند مرتفع‌ترین قله ایران در مازندران و در شهرستان آمل قرار دارد. این استان از لحاظ جاذبه‌های گردشگری وجذب توریست رتبه یک را در ایران دارا است و از جنگل،دشت،کوه و دریا سود بسزایی می‌برد.

در ادامه با موقعیت اجاره تابلوهای تبلیغاتی استان مازندران بیشتر آشنا خواهید شد.

اجاره بیلبورد در مازندران

شهر های شمالی ایران و بویژه استان مازندران بواسطه قرار گرفتن در کنار سواحل زیبای خزر و جاذبه های بی نظیر طبیعت اطرافش بی شک یکی از مناطق توریستی و گردشگری کشور میباشد و همه ساله با سیل عظیمی از مسافران نوروزی و تابستانی مواجه میشود که همین امر توجه بسیاری از برندها را برای تبلیغات در استان مازندران به خود معطوف نموده است.

بر همین اساس برندها و شرکت های خدماتی و موسسات مالی و اعتباری همیشه بدنبال حضور در این مناطق برای اجرای کمپین های تبلیغاتی خود هستند و  به دلیل استقبال زیاد کالاها و خدمان و برندهای گوناگون شاهد اجرای موفق تابلوهای تبلیغاتی در استان مازندران هستیم

یکی از موفقیت های تبلیغات در استان مازندران داشتن اطلاعات دقیق و بروز شده از آخرین وضعیت بیلبوردهای تبلیغاتی است که توسط صاحبین رسانه در دست مشتریان قرار میگیرد در واقع جانمایی به جا و درست تابلوهای تبلیغاتی در استان مازندران تاثیر بسزایی در جلوه و زیبایی تابلو و در نهایت اثر بخشی بر روی مخاطب دارد.

اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده مازندران سبب دیده شدن توسط افراد زیادی می گردد و همچنین قرار گیری جاده بین‌المللی هراز در این استان باعث ترددهای بالایی شده‌ است و همچنین اجاره بیلبورد در استان مازندران در ایام نوروزی به دلیل رفت و آمد گردشگران دارای اهمیت می باشد.

از جمله بهترین مناطق جهت اجاره بیلبورد در استان مازندران راه‌های اصلی ارتباطی این استان «جاده سراسری ساحلی»، «محور هراز»، «محور فیروز کوه (سوادکوه)» و محور کندوان (جاده چالوس) است به همین جهت تبلیغات در حاشیه جاده های ورودی مازندران از موقعیت مطلوب و قابل توجه ای برخوردار می باشد.

تعرفه اجاره بیلبورد در مازندارن

اجاره بیلبورد در استان مازندران مانند سایر شهرها به دلیل برگزاری مزایدات دوره ای قیمت پایه یکسان و مشخصی ندارد و هر چند سال در حال تغییر می باشد. اما جهت اطلاع و مشاوره رایگاه و بروز برای دریافت قیمت های تابلو تبلیغاتی در استان مازندران می توانید با مجری تبلیغات محیطی در مازندران در تماس باشید.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در استان مازندران

، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.