اجاره-بیلبورد-در-مازندران

معرفی استان مازندران

مازندران در شمال ایران و در کرانه‌های جنوبی دریای مازندران می‌باشد. شهرستان ساری بزرگترین شهر از لحاظ وسعت و مرکز مازندران و پرجمعیت ترین شهرستان مازندران می‌باشد. این استان هم مرز با استان‌های گلستان، سمنان، تهران، البرز، قزوین و گیلان می‌باشد. قله دماوند مرتفع‌ترین قله ایران در مازندران و در شهرستان آمل قرار دارد. این استان از لحاظ جاذبه‌های گردشگری وجذب توریست رتبه یک را در ایران دارا است و از جنگل،دشت،کوه و دریا سود بسزایی می‌برد.

در ادامه با موقعیت اجاره تابلوهای تبلیغاتی استان مازندران بیشتر آشنا خواهید شد.

اجاره بیلبورد در مازندران

شهر های شمالی ایران و بویژه استان مازندران بواسطه قرار گرفتن در کنار سواحل زیبای خزر و جاذبه های بی نظیر طبیعت اطرافش بی شک یکی از مناطق توریستی و گردشگری کشور میباشد و همه ساله با سیل عظیمی از مسافران نوروزی و تابستانی مواجه میشود که همین امر توجه بسیاری از برندها را برای تبلیغات در استان مازندران به خود معطوف نموده است.

بر همین اساس برندها و شرکت های خدماتی و موسسات مالی و اعتباری همیشه بدنبال حضور در این مناطق برای اجرای کمپین های تبلیغاتی خود هستند و  به دلیل استقبال زیاد کالاها و خدمان و برندهای گوناگون شاهد اجرای موفق تابلوهای تبلیغاتی در استان مازندران هستیم

یکی از موفقیت های تبلیغات در استان مازندران داشتن اطلاعات دقیق و بروز شده از آخرین وضعیت بیلبوردهای تبلیغاتی است که توسط صاحبین رسانه در دست مشتریان قرار میگیرد در واقع جانمایی به جا و درست تابلوهای تبلیغاتی در استان مازندران تاثیر بسزایی در جلوه و زیبایی تابلو و در نهایت اثر بخشی بر روی مخاطب دارد.

از جمله بهترین مناطق جهت اجاره بیلبورد در استان مازندران راه‌های اصلی ارتباطی این استان «جاده سراسری ساحلی»، «محور هراز»، «محور فیروز کوه (سوادکوه)» و محور کندوان (جاده چالوس) است به همین جهت تبلیغات در حاشیه جاده های ورودی مازندران از موقعیت مطلوب و قابل توجه ای برخوردار می باشد.

تعرفه اجاره بیلبورد در مازندارن

اجاره بیلبورد در استان مازندران مانند سایر شهرها به دلیل برگزاری مزایدات دوره ای قیمت پایه یکسان و مشخصی ندارد و هر چند سال در حال تغییر می باشد. اما جهت اطلاع و مشاوره رایگاه و بروز برای دریافت قیمت های تابلو تبلیغاتی در استان مازندران می توانید با مجری تبلیغات محیطی در مازندران در تماس باشید.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در استان مازندران

، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.