تبلیغات در مشهد

معرفی شهر مشهد

شهر مشهد در شمال شرقی استان خراسان رضوی و مرکز استان خراسان رضوی می باشد. شهر مشهد به علت وجود بارگاه امام هشتم شیعیان (علی بن موسی الرضا) بعنوان پایتخت معنوی ایران انتخاب شده است.در رتبه بندی شهرها در کشورمان، شهر مشهد بعد از تهران به علت موقعیت مذهبی و صنعتی و اقتصادی و جمعیتی در مکان دوم قرار گرفته است و حتی می توان شهر مشهد را پایتخت اقتصادی و مرکز مبادلات میان قاره ای آسیای میانه نامید که دلیل آن نیز اعتبار فرا منطقه ای و عوامل مختلفی چون مسیر راههای تجاری و ارتباطی کشورهای آسیای میانه و افغانستان می باشد.

شهر مشهد به واسطه فعالیت های خدماتی، صنعتی و کشاورزی یکی از قطب های مهم اقتصادی در کشور محسوب می شود و همچنین شهر مشهد به واسطه وجود بارگاه و حرم امام رضا (ع) و مکان های مذهبی دیگر و مکان های سیاحتی و دیدنی همه ساله میلیون ها نفر توریست را بخود راه میدهد و به این منظور فعالیت های خدماتی و توریستی و هتلداری رونق خاصی دارد.

بررسی تبلیغات در مشهد

شهر مشهد به لحاظ موقعیت اقتصادی و وجود شهرک های صنعتی و همچنین حضور بیش از ۱۵ میلیون مسافر و زائر در هرسال و قرارداشتن درمسیر بزرگراه آسیایی،از موقعیت استراتژی و تاثیر گذاری برخوردار می باشد.
تراکم زیاد جمعیت در فصل های مختلف سال، موجب شده تا بسیاری از صاحبین برند به سمت سرمایه گذاری تبلیغات در سطح شهر مشهد روی آوردند و در افزایش فروش صاحبین کالا اثری درخور توجه باقی خواهد گذاشت.

تبلیغات شهری در مشهد
وجود انواع تابلو های تبلیغاتی بدون محدودیت در شهر مشهد ابزارهای قدرتمندی را برای تبلیغات شهری در مشهد پدید آورد تا به راحتی هر برندی متناسب با میزان سرمایه بتواند از پس هزینه تبلیغات شهری در کلان شهری مانند مشهد برآیند.

مناطق مهم برای تبلیغات شهری در مشهد

اجرای تبلیغات محیطی در هر منطقه بستگی به محل توزیع و فروش هر محصول یا کالا دارد به عنوان مثال،در خیابان فلسطین می توانید به دنبال کاشی و سرامیک یا دکوراسیون داخلی باشید پس بنابراین در این منطقه تابلوهای تبلیغاتی مرتبط با همین صنف از بازدهی بالاتری برخوردار می باشد.
و همچنین مناطق اطراف حرم مطهر برای تبلیغات گردشگری و توریستی بسیار مناسب و اثر گذار می باشد و یا برای تبلیغات اینترنتی مناطق شلوغ و پرتردد مشهد حائذ اهمیت است و این مکان ها برای انجام تبلیغات محیطی از مناطق خاص محسوب می شوند و اگر نوع محصول یا برند عامه پسند باشد می توان آن را در همه نقاط شهر اعم از بالا شهر و مناطق پایین شهر اجرا کرد مانند اسنک لینا،چی توز،و … که مخاطب آن کودکان هستند و هر قشری از مردم می توانند از آن استقبال کنند.

ازجمله مناطق داخل شهری مهم جهت اجاره بیلبورد در مشهد شامل:

  • میدان تقی آباد
  • بلوار سجاد
  • محدوده ملک آباد
  • بلوار احمد آباد
  • بلوار فردوسی
  • بلوار پیروزی
  • بلوار وکیل آباد
  • بلوار معلم
  • و..می باشد.

هزینه تبلیغات شهری مشهد

در اکثر کشورها نرخ اجاره بیلبورد در شهرهای مهم و بزرگ از ارزش نسبتا بالایی برخوردار می باشد و معمولا مناطقی که قیمت اجاره بیلبورد تبلیغاتی زیادی را به خود اختصاص می دهد جز منطقه های مهم و استراتژی محسوب می شود که قاعدتا از اثر بخشی ویژه ای برخوردار می باشد.
تعرفه اجاره بیلبورد تبلیغاتی در مشهد از این ویژگی مستثنی نیست و مکان های شلوغ و پرتردد اجاره بیلبورد بالاتری نسبت به سایر مناطق دارد و همه محدوده ها شامل قیمت های یکسانی نیستند و همچنین نرخ اجاره بیلبورد تبلیغاتی در مشهد نسبت به تهران مناسب تر است.

ارزش گذاری بر روی تابلوهای تبلیغاتی بر اساس مزایداتی است که هر ساله صورت می گیرد و به دلیل نوسان قیمت ها امکان اینکه نرخ قطعی برای اجاره تابلوهای تبلیغاتی در مشهد را تعیین کنیم وجود نخواهد داشت و این امر نیازمند کسب اطلاعات دقیق از شرکت های تبلیغاتی صاحب رسانه می باشد.

نمونه ای از تصاویر تبلیغات در مشهد

، ، ، ، ، ، ،

1 دیدگاه برای نوشته: اجاره بیلبورد در مشهد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.