اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده های ورودی تبریز

اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده های ورودی تبریز

ورودی تبریز از مسیر جاده تهران به عنوان مهمترین ورودی شهر، با توجه به حجم ترافیک بالا و تردد روزانه ده ها هزار خودرو در این مسیر می باشد و در حقیقت موقعیت ویژه ای برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی به جهت توسعه برند و فروش محصولات دارد.

اهمیت تبلیغات در مسیرهای ورودی به تبریز

جاذبه های توریستی وعلمی ومذهبی تبریز نیز از جمله ویژگی های قابل ملاحضه ای است که در فصل های مختلفی از سال گردشگران زیادی را جلب می کند، به همین سبب تابلوهای تبلیغاتی در مسیر ورودی جاده تبریز می تواند سهم به سزایی را در توسعه تبلیغات و تاثیر گذاری مخاطبین داشته باشد.

اجاره بیلبورد تبلیغاتی در حاشیه ورودی جاده های تبریز یکی از بهترین موقعیت ها برای اجرای تبلیغات محیطی می باشد و از جمله مسیرهای که به جاده تبریز منتهی هستند از جمله مسیر جاده تهران که با حجم ترافیک بالایی مواجه است می توان از آن بعنوان موقیعت ویژه برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی در حاشیه جاده تبریز یاد کرد.

تابلوهای تبلیغاتی مسیر ورودی تبریز

جاده ائل گلی و بلوار ۲۹ بهمن یکی از اصلی ترین ورودی کلانشهر تبریز و از مسیرهای مهم حوزه شهرداری منطقه دو محسوب می شود و مناسب ترین مکان برای دیده شدن تبلیغات محیطی در ورودی این شهر می باشد و همچنین به لحاظ اینکه ورودی هر شهر معرف فرهنگ و موقعیت اجتماعی و اقتصادی آن شهر محسوب می باشد، اجاره تابلو تبلیغاتی در ورودی شهر تبریز می تواند توجه بسیاری از کسانی که به این شهر ورود میکنند را جلب نماید.

شهر تبریز از شمال به شهرستان اهر، از جنوب به شهرستان اسکو، از شرق به شهرستان هریس و بستان آباد و از غرب و شمال غرب به شهرستان شبستر و شهرستان سرسبز مرند محدود می‌گردد.

تبلیغات محیطی در تبریز شامل: تبلیغات تلویزیون های بزرگ شهری،بیلبورد تبلیغاتی،ایستگاه های اتوبوس و تاکسی،سازه های پرچمی و … تقسیم می شود که هرکدام از این نوع تبلیغات محیطی در زمان های مختلف و برای کسب و کارهای مختلف مناسب هستند.

تصاویر نمونه ای از بیلبوردهای تبلیغاتی مسیر ورودی تبریز

 

، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.