بیلبورد ازدواج آسان

شاید خیلی از جوانان یکی از دلایل تن ندادن به مسوولیت های زندگی مشترک را هزینه های سرسام آور مراسم شروع این زندگی بدانند؛ هزینه های عقد و عروسی و… که در سال های اخیر به طور غیرعادی تغییر کرده و از مراسم جشن ساده ای که برای شروع یک زندگی می گرفتند به مراسم های بسیار مجلل و پر زرق و برق و با نیت چشم و هم چشمی تبدیل شده است که در اکثر موارد عروس و داماد باید تا سالیان سال هزینه این تجملات و چشم و هم چشمی ها را به صورت وام و قسط بپردازند.
این در شرایطی است که بعضی از افراد حتی توانایی برگزاری یک مهمانی ساده برای شروع زندگیشان را ندارند. می توان از هزینه های غیرضروری این مراسم کم کرد و با شرایط بسیار مناسب به صورتی که به جوانان و خانواده های آنها به واسطه هزینه های آن فشاری وارد نشود زندگی مشترک را شروع کرد.

بیلبورد ازدواج آسان
به همین منظور باشگاه اجتماعی همسران مشهدی با هدف کمک به جوانان برای شروع زندگی کمپینی را با رویکرد ازدواج آسان در این راستا در سطح شهر به نمایش عموم گذاشته اند بطوری که در بیلبوردهای اکران شده این طرح تصویری از دو زوج را در کنار بازی هزار راه یا مارپیچ نشان داده که بدون طی کردن این مسیر پر پیچ و خم از یک راه مستقیم که باخط قرمز نشان داده شده راه را مشخص کرده است و پیام این طرح تبلیغاتی «بهترین ازدواج ها آنست که آسان انجام گیرد.» به این منظور که برای تشکیل زندگی مشترک راه را دشوار نکنیم و تنها با انتخاب یک مسیر ساده می توان به هدف نهایی رسید.

این طرح تبلیغاتی یکی از بهترین طرح هایست در راستای فرهنگ سازی و گسترش به پویایی و نشاط جوانان جامعه که می توانند با کم کردن توقعات بی جا ازدواجی آسان و دور از تجملات را برگزینند و خانواده‌ها نگاه خود را عوض کرده و آینده جوانان را فدای خوشی امروز خود نکنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.