تبلیغات بانک مسکن
نشست نقد و بررسی کمپین تبلیغاتی بانک مسکن با حضور مسئولان روابط عمومی،شرکت مشاور تبلیغاتی بانک و تعدادی از اصحاب رسانه برگزار شد.
به گزارش مجله رصد رسانه ، در این نشست ضمن نمایش و نقد و بررسی برنامه‌های تبلیغاتی بانک،اعلام شد که تبلیغات بانک با محوریت استفاده صحیح از ابزارهای الکترونیک طراحی شده است .
مسعود ایزدی، مدیر روابط‌عمومی بانک مسکن با تاکید بر اینکه طرح اولیه استفاده از ابزارهای الکترونیک از مرداد ماه سال جاری در تبلیغات بانک به نمایش درآمده است ،گفت : بانک مسکن در راستای اجرای مسئولیت اجتماعی خود، فاز اول کمپین تبلیغاتی را به استفاده صحیح از ابزارهای الکترونیک مانند موبایل اختصاص داد.
در این نشست همچنین سه فاز اجرای کمپین تبلیغاتی بانک مسکن برای حضار بصورت تبلیغات تلویزیونی ، رادیوی و شهری به نمایش در آمد.
ایزدی هدف از اجرای این کمپین تبلیغاتی در ۳ فاز را استفاده صحیح از بانکداری الکترونیکی به منظور در کنار هم بودن بیشتر اعضای خانواده ها دانست و به اجرای وظیفه مسئولیت اجتماعی بانک مسکن با هدف در کنار هم بودن اعضای خانواده های ایرانی با توجه به استفاده زیاد از شبکه های اجتماعی و وسایل الکترونیکی تاکید کرد.
دانیال خدابخش ، مدیر مسئول عصربانک نیز به اثرگذاری تبلیغات بانک مسکن در جامعه با توجه به مطرح بودن بحث خانواده اشاره کرد و بخاطر نمایش پارادوکس استفاده خوب از ابزارهای الکترونیکی مثل استفاده در بانکداری الکترونیکی و استفاده بد از ابزارهای الکترونیکی مثل استفاده بیش از حد شبکه های اجتماعی از بانک مسکن تشکر کرد و بر اجرای موفق این کمپین و نشان دادن مسئولیت اجتماعی بانک مسکن صحه گذاشت .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.