بیلبورد تبلیغاتی سامسونگ
شرکت سامسونگ ، بزرگترین بیلبورد تبلیغاتی دیجیتالی جهان را در منطقه سوکول در شهر مسکو نصب کرد .
به گزارش مجله رصد رسانه ، شرکت کره ای سامسونگ در جدیدترین اقدام ، یک سمت برج ۸۰ متری در شهر مسکو را به بیلبوردی بزرگ برای تبلیغ اسمارت فون خود تبدیل کرده است .
این بیلبورد دیجیتال که شبیه به گوشی هوشمند Galaxy S7 edge ساخته شده است ، ۲۶۲٫۴۷ فوت ارتفاع و ۱۳۱٫۲۳ فوت عرض دارد و کیفیت تصویر آن به گونه‌ای است که مردم در خیابان از فاصله دو کیلومتری می‌توانند تمام تصاویر را با جزییات کامل در آن مشاهده کنند .
موقعیت جغرافیایی این ساختمانی که این بیلبورد بر روی آن نصب شده ، همچنین به گونه ای است که مرکز شهر مسکو را به فرودگاه بین المللی آن متصل می کند و همین پرتردد بودن مسیر سبب شده که تبلیغ سامسونگ همیشه جلوی دیدگان هزاران نفر باشد .
سامسونگ با بررسی‌هایی که انجام داده است به این نتیجه رسیده که در هر روز بیش از ۸۰۰ هزار نفر مقابل این بیلبورد دیجیتال می‌ایستند و با دقت تمام توضیحاتی که در آن منتشر می‌شود را مشاهده می‌کنند .
این بیلبورد دیجیتالی با نمایشگر LED ساخته شده است و سامسونگ قصد دارد مدل‌های بعدی آن را در فرودگاه بین‌المللی مسکو و شرمتیوف نصب کند .
البته پلیس راهنمایی و رانندگی مسکو اعلام کرده است که این بیلبورد تبلیغاتی به دلیل اندازه بزرگ و جذابیتی که دارد ، باعث ایجاد ترافیک در خیابان شده است و می‌بایست محل استقرار آن تغییر کند.
در حال حاضر Galaxy S7 و Galaxy S7 edge از پرفروش‌ترین گوشی‌های هوشمند در جهان محسوب می‌شوند و سامسونگ با اقدام جدید خود تصمیم دارد بازار خود را در کشور روسیه هم تقویت کند .
گفتنی است پیش از این کره ای ها تجربه موفقی از فروش پرچمداران اخیر خود در اروپا داشته اند و این شرکت امیدوار است سیاست تبلیغاتی جدید بتواند مردمان روسیه را به خرید این اسمارت فون بیش از گذشته ترغیب کرده و روند فروش خوب گوشی های گلکسی اس ۷ و اس ۷ اج را همچنان حفظ کند .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.