رزرو تابلو تبلیغاتی در کاشان

معرفی شهر کاشان

کاشان شهری تاریخی است که مرکز شهرستان است و بخشی از استان اصفهان محسوب می‌شود. این شهر در مرکز ایران در ۲۲۰ کیلومتری جنوب پایتخت، ۹۰ کیلومتری قم و ۲۰۰ کیلومتری مرکز استان واقع است که دارای چهار بخش (مرکزی، قمصر، نیاسر و برزک) بوده و دارای شش شهر (کاشان، قمصر، نیاسر، جوشقان قالی، کامو و چوگان و برزک) می‌باشد. در نیمه دوم سال ۱۳۵۷ شهرستان کاشان از استان مرکزی منتزع و به استان اصفهان الحاق گردید.
جاذبه‌های گردشگری و اقلیم این شهر که دارای دو منطقه کوهستانی و کویریست آن را به یکی از سکونت گاه‌های مهم در ایران بدل ساخته‌است و آداب و رسوم گلاب گیری و قالیشویی از مراسم سنتی این شهر است که سالانه بازدیدکنندگان زیادی را به خود اختصاص می‌دهد.

بیلبوردهای تبلیغاتی کاشان

از آنجایی که شهرستان کاشان از طرف شمال و شمال غربی به استان قم، از طرف شرق و شمال شرقی به آران و بیدگل و دشت کویر، از طرف جنوب به شهرستان نطنز، از طرف غرب به شهرستان محلات منتهی می‌گردد انتخاب زیرکانه ای برای معرفی مشاغل و برندها و محصولات وتبلیغات در کاشان بشمار می رود.

امروزه کاشان به یکی ازمهمترین قطبهای صنعتی کشور تبدیل شده است و تعداد واحدهای تولیدی فعال دراین شهرستان متجاوز از ٣۵٠ واحد می باشد و این مهم صاحبین برندها را به اجرای تبلیغات محیطی در کاشان سوق میدهد چرا که شهرستان کاشان دارای مناطق توریستی و تاریخی می‌باشد که در کلیه فصول پذیرای گردشگران زیادی می‌باشد و همین امر باعث می شود بیلبوردهای تبلیغاتی کاشان در سطح گسترده تری به معرض نمایش گذاشته شوند.

همچنین موقعیت ترابری در کاشان، از جمله فرودگاه، راه آهن، راه های زمینی مسافرت به این شهر را آسان نموده است و به همین سبب اجاره بیلبورد تبلیغاتی در کاشان می تواند موقعیت مناسبی جهت توسعه نام برند و فروش بیشتر کالاها و محصولات گردد.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی کاشان

 

، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.