تبلیغات-در-ورودی-ساری-۷۵۰x350

تبلیغات در جاده ساری

ساری، مرکز استان مازندران است که مهم ترین منطقه‌ی استان به شمار آمده و یکی از جذاب‌ترین و زیباترین مناطق شمالی کشور ایران محسوب می‌شود. این شهر از لحاظ جاذبه های گردشگری و جذب توریست رتبه یک را در ایران دارا است و به طبع جذب گردشگرها به این نقطه می تواند در رشد تبلیغات محیطی در ساری اثر بخش باشد.

تبلیغات محیطی در ورودی شهر ساری از جمله فضاهای مطلوب برای اجاره تابلو تبلیغاتی می باشد که به لحاظ اثر بخشی بسیار مورد توجه است و به خصوص اجاره بیلبورد در ورودی شهر ساری در ایام تعطیلات تابستان و عید نوروز بیشترین بازدهی را دارد و به این دلیل که بازدید کنندگان و گردشگران زیادی را به جهت موقعیت آب و هوایی جذب می کند.

نمونه ای از تصاویر بیلبوردهای مسیر ورودی جاده ساری

اصلی ترین ورودی ها ساری برای اجاره تابلوهای تبلیغاتی

برای اجاره تابلوهای تبلیغاتی در جاده ساری عموما ورودی شهر موقعیت مناسبی برای اجرای تبلیغات محیطی دارند به این دلیل که مسافران در ورودی هر شهر دقت نظر کامل را برای بازدید از شهر دارند و این نکته بسیار حائذ اهمیت است که به لحاظ اثر بخشی تبلیغات محیطی بسیار مورد توجه قرار گرفته است.

ساری مرکز استان مازندران است و مهمترین منطقه استان که تبلیغات در جاده های ورودی شهر ساری از موقعیت های استراتژی بشمار می آید. ازجمله مهمترین ورودی های شهر ساری برای انجام اجاره بیلبورد تبلیغاتی به شرح ذیل می باشد :

  • ورودی از شمال به دریای مازندران
  • ورودی از مشرق به شهرستان نکا
  • ورودی از جنوب به استان سمنان
  • ورودی از مغرب به شهرستان جویبار، قائم شهر و سواد کوه

، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.