بیلبوردهای ورودی جاده شیراز

موقعیت بیلبوردهای ورودی جاده شیراز

یکی از حائذ اهمیت ترین ورودی های شهر شیراز برای انجام تبلیغات،ورودی دروازه قرآن می باشد که زیباترین ورودی این شهر به حساب می آید و در شمال شرقی شهر شیراز واقع شده است و مسیر ورودی از سمت تهران ، اصفهان و کازرون می باشد و دارای شاخصه های مختلف و متعددی است که در دیگر ورودی های این شهر و سایر شهرهای ایران دیده نمی شود  واجاره بیلبورد در ورودی شیراز از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.

یکی دیگر از مهم ‌ترین ورودی‌های شیراز، بزرگراه خلیج فارس است که در شرق این کلانشهر قرار داشته و شریان اصلی به سمت شهرهای جنوبی و شرقی کشور مانند بندرعباس و کرمان به شمار می‌رود و تبلیغات در ورودی بزرگراه خلیج فارس شهر شیراز دارای اثر بخشی بالایی می باشد.

محورهای سپیدان به شیراز، بوشهر به شیراز و دشت ارژن به قائمیه و نورآباد ممسنی به عنوان دیگر محورهای پرتردد در این استان به شمار می آیند و تبلیغاتی در محور سپیدان شیراز روزانه میلیون ها بازدید کننده در ایام های مناسبتی خواهد داشت.

و از دیگر محورهای مهم و پرتردد دیگر در شیراز که انجام تبلیغات محیطی می تواند داری پیشرفت باشد محورهای شیراز – بوشهر – خوزستان، شیراز – فیروزآباد – عسلویه ، شیراز- جهرم –لارستان- هرمزگان، شیراز – سروستان – فسا- داراب- هرمزگان و فسا می باشد.

بیلبوردهای ورودی جاده شیراز به لحاظ قرار گیری در مسیر رفت آمد مسافران داخلی و خارجی بسیار مورد توجه قرار می گیرد و این شهر به لحاظ وجود آثار تاریخی فراوان گردشگران بیشماری را در ایام عید نوروز و تعطیلات تابستان را به خود جلب می کند.

بیلبوردهای تبلیغاتی حاشیه اتوبان های بین شهری شیراز می تواند در فروش محصولات و خدمات مفید واقع گردد و انجام تبلیغات در حاشیه اتوبان های شهر شیراز به جهت موقعیت قرارگیری در مسیر شهرهای اصلی در بالا بردن اعتماد مشتری نسبت به تبلیغات شکل گرفته موثر می باشد.

تعرفه تبلیغات در ورودی جاده شیراز

تعرفه تابلو تبلیغاتی در حاشیه اتوبان های بین شهری شیراز از ورودی های مختلف قیمت های یکسانی ندارند و طی برگزاری مزایدات قیمت های تابلوهای مسیر ورودی شیراز تغییر می کند و بنابراین نمی توان قیمت تعیین شده و پایه ای را اعلام نمود برای کسب اطلاعات بیشتر می توانید با مرجع اجاره تابلو تبلیغاتی ورودی شهر شیراز تماس حاصل نمایید.  و یا در صورتی که تقاضای تبلیغات و اجاره تابلو تبلیغاتی در ورودی های مسیر شهر شیراز هستید می توانید جهت انجام مشاوره و اطلاع از تابلوهای قابل واگذاری در شیراز با شماره ۰۹۱۲۸۷۰۰۵۵۶ در تماس باشید.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی ورودی شیراز

، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.