بیلبوردهای تبلیغاتی فرودگاه کرمان

معرفی فرودگاه بین المللی کرمان

فرودگاه کرمان یکی از فرودگاه‌های مهم ایران به حساب می‌آید. مساحت اولیه پایانه فرودگاه کرمان ۶۰۰ مترمربع وطول باند اصلی ۲۶۰۰متر با عرض ۴۵ متر وباند فرعی ۲۰۰۰متر با عرض ۴۵متر مربع بوده است. در سال ۱۳۶۰ عملیات تطویل وروکش باند اصلی به طول ۳۸۴۵متر عرض ۶۰ متر ارتقاء‌یافته است که در سال ۱۳۶۶ به بهره برداری و در سال ۱۳۶۹ تحویل قطعی گردیده است.

هواپیمایی آسمان ، هواپیمایی ایران ایر ، هواپیمایی ماهان ، هواپیمایی نفت ایر ، زاگرس ایر، هواپیمایی کیش ایرلاین های فعال فرودگاه کرمان هستند.

در سال ۱۳۶۲انعقاد قرارداد توسعه ترمینال فرودگاه به میزان ۱۲۰۰متر مربع منعقد ودر سال ۱۳۶۶ مساحت ترمینال ها به ۱۸۰۰متر مربع افزایش و مجددا در سال ۱۳۶۹ با ایجاد توسعه پایانه پایانه حجاج به ۲۶۰۰متر مربع گسترش یافته است. در سال ۱۳۷۲ پایانه حجاج با زیربنای ۳۰۰۰متر مربع به بهره برداری رسیده است.

اهمیت اجاره بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان

کرمان از لحاظ تجاری و صنعتی نیز به دلیل وجود منطقه ویژه اقتصادی سیرجان و ارگ جدید؛ همچنین به علت تولید بیشتر پسته صادراتی ایران در این استان، موقعیت استراتژی را برای تبلیغات دارد و یکی از بهترین مکانها، تبلیغات در فرودگاه کرمان می باشد. سرمایه گذاری برای اجاره بیلبورد در فرودگاه کرمان میتواند باعث توسعه در کسب و کار و فروش هر چه بهتر محصولات گردد.

فرودگاه کرمان از جمله فرودگاه های مهم کشور محسوب میشود که در رشد و توسعه اقتصادی سهم قابل توجهی را از آن خود کرده است، بدین سبب سرمایه گذاری تبلیغات محیطی در فرودگاه اصفهان در به یاد ماندنی شدن هر چه بهتر برند تاثیر فوق العاده ای خواهد داشت.

یکی از ویژگی های ممتاز فرودگاه کرمان، موقعیت بین المللی این فرودگاه است که به همین سبب، اجرای تبلیغات محیطی در فرودگاه کرمان در معرض دید افرادی که از خارج کشور می آیند قرار خواهد گرفت و فرصت اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه کرمان برای برندهای داخلی نیز فراهم میشود.

تصاویر نمونه ای از  فضاهای تبلیغات در فرودگاه کرمان

تعرفه اجاره بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان

جهت کسب اطلاع از تعرفه اجاره بیلبورد در فرودگاه کرمان و نحوه واگذاری انواع تابلو های تبلیغاتی فرودگاه کرمان با مجری تبلیغات فرودگاهی تماس حاصل نمایید و از مشاوره رایگان بهرمند شوید.

میزان جابجایی مسافر در فرودگاه کرمان

فرودگاه کرمان یکی از فرودگاه‌های مهم مرکز ایران به حساب می‌آید و دارای ۲ ترمینال داخلی و خارجی بوده که در سال گذشته ۷۳۰ هزار مسافر خارجی و داخلی از امکانات این فرودگاه استفاده کرده‌اند. هر هفته بالغ بر ۱۱۶ پرواز داخلی و بین‌المللی از فرودگاه بین‌المللی کرمان انجام می‌گیرد و در حقیقت میزان جابجایی مسافران بر میزان بازدهی اجاره بیلبورد تبلیغاتی فرودگاه کرمان تاثیر گذار است.

، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.