بیلبورد جادویی

یک فستیوال شعبده بازی در شهر کبک کانادا ، برای نمایش اطلاعاتی در مورد زمان فستیوال ، از یک بیلبورد جادویی رونمایی کرد که در شب افتتاح مراسم ناگهان محو شد .
به گزارش رصد رسانه ، ایده‌پردازی در هر کمپین تبلیغاتی و بازاریابی مهم‌ترین عامل در موفقیت آن است . هم‌راستا بودن محتوای ایده با موضوع مورد بحث و نزدیکی آن با ذهن مخاطب می‌تواند میزان اثرگذاری و در نتیجه درصد موفقیت یک کمپین بازاریابی یا تبلیغاتی را بالا ببرد .
هرساله فستیوال شعبده‌بازی در شهر کبک کانادا (Quebec City Magic Festival ) برگزار می‌شود. امسال نیز برای برگزاری این فستیوال تیم برگزارکننده تمام تلاش خود را کرده است تا اطلاع‌رسانی را به شکلی خلاقانه انجام دهد و مخاطبان را به خوبی درگیر کند.
برای اطلاع‌رسانی در مورد زمان برگزاری فستیوال از بیلبوردهای شهری که سازه‌ای عمومی برای معرفی این‌گونه مراسم است استفاده شد ، اما ایده‌پردازان کمپین تبلیغاتی فستیوال شعبده‌بازی تمام تلاش خود را کردند تا ارتباطی معنایی و شهودی بین شعبده‌بازی و بیلبورد برقرار کنند .
بیلبورد سحرآمیز «The Mysterious Billboard » ایده‌ای بود که توسط ایده‌پردازان این کمپین اجرایی شد . سازه بیلبورد به شکلی بود که در یک ساعت مشخص پرده جمع شد و عملا نه‌ تنها چیز دیگری روی بیلبورد دیده نمی‌شد بلکه خود بیلبورد هم مشاهده نمی‌شد !
مهم‌ترین موضوع در ایده‌پردازی کمپین بازاریابی و تبلیغاتی ، نزدیکی آن به موضوع مورد اشاره است و چیزی که در این کمپین فراتر از معمول دیده شده است تغییر دادن رسانه تبلیغاتی و تبدیل کردن خود آن به موضوع تبلیغ است .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.