تابلوهای تبلیغاتی جاده های ورودی اصفهان

اجاره بیلبورد در ورودی های اصفهان

وضعیت چهار جهت ورودی های شهر اصفهان به گونه ای است که موقعیت مطلوبی برای انجام تبلیغات محیطی در جاده اصفهان را فراهم کرده است.

  • ورودی های شهر اصفهان هم می تواند به عنوان یکی از موقعیت های مناسب برای انجام تبلیغات در حاشیه جاده اصفهان باشد که چند ورودی بشرح زیر می باشد:
  • ورودی دروازه شیراز و منطقه هزار جریب که تردد وسایل نقلیه و مسافران از سمت استان های فارس و هرمزگان و بخش جنوبی کشور را پوشش می هد.
  • ورودی بلوار کاوه که مسیر تردد مسافران و گردشگران از سمت تهران و شاهین شهر و شهر های مرکزی می باشد و در شمال شهر اصفهان واقع شده است و به واسطه قرار گرفتن ترمینال اصلی مسافربری در بلوار کاوه این ورودی شهر یکی از شریان های اصلی تردد وسایل نقلیه در شهر اصفهان می باشد در این بلوار تعداد کمی بیلبورد و چندین پل عابر پیاده قرار دارد که هر کدام می تواند جایگاه مناسبی برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی در جاده ورودی شهر اصفهان باشد.
  • ورودی خیابان جی نیز از ورودی های اصلی شهر اصفهان می باشد و کلیه مسافرین که از سمت مشهد و یزد قصد عزیمت به اصفهان را دارد می بایست از این قسمت از شهر وارد شهر اصفهان شوند. در این بلوار نیز چندین تابلو تبلیغاتی در مسیر ورودی اصفهان و پل عابر پیاده مناسب جهت تبلیغات در جاده اصفهان وجود دارد.
  • ورودی خیابان امام خمینی نیز یکی از ورودی های اصلی شهر اصفهان می باشد که مسیر مسافران مرکزی ایران از سمت جاده کاشان و نطنز به سمت اصفهان را پوشش می دهد در این خیابان نیز چندین پل عابر پیاده برای تبلیغات در جاده شهر اصفهان وجود دارد که در مقایسه با خیابان جی و بلوار کاوه و منطقه هزار جریب از اهمیت کمتری برخوردار است.

 نمونه ای از تابلوهای تبلیغاتی جاده های ورودی اصفهان

، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.