۱۴۵۴۱۴۴۵۰۵تابلوهای تبلیغاتی در جاده نوشهر

معرفی جاده نوشهر

شهرستان نوشهر یکی از شهرستان‌های استان مازندران در شمال ایران است که از غرب به شهرستان چالوس، از شرق به شهرستان نور، از شمال به دریای خزر و از جنوب به رشته کوه‌های البرز متصل است. مرکز این شهرستان شهر نوشهر است.

جاده نوشهر از بهترین موقعیت استراتژی برای اجاره بیلبورد برخوردار می باشد و از جمله مسیر های وروردی جاده نوشهر شامل موارد ذیل می باشد :

این شهرستان ازشمال به‌ دریای خزر راه دارد.
از جنوب به ‌استان تهران و کرج و جاده چالوس منتهی می شود.
از غرب به شهرستان نمک آبرود سلمان شهر و تنکابن .
و از شرق به شهرستان نور و فریدونکار و بابلسر می باشد.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی ورودی جاده نوشهر

اجاره بیلبورد در جاده نوشهر

نوشهر از لحاظ موقیعت خاص جغرافیایی و نزدیکی با جنگل و دریا ، یکی از دیدنی ترین شهرهای استان مازندران محسوب می شود و نوشهر نزدیکترین بندر شمالی کشور به پایتخت میباشد و تبلیغات در حاشیه جاده های نوشهر از توجه ویژه ای برخوردار می باشد.

نوشهر در میان شهرهای مازندران با توجه به شهر سازی نوین یکی از زیباترین شهر های استان است و از گذشته تا کنون یکی از مراکز تفریحی کشور بوده است بطوری که اغلب ستارگان سینما، ورزش صاحب مجلل ترین و زیباترین ویلاها در این منطقه بوده و هستند به همین سبب اجاره بیلبورد در جاده نوشهر از اثر بخشی ویژه ای برخوردار می باشد.

منطقه نوشهر علاوه بر جاذبه های طبیعی ، دارای آثار و بناهای تاریخی و دیدنی فراوارن است. طبیعت و مناظر بدیع حاشیه کمربندی و جاده بسیار دیدنی کناره (نوشهر به نور) منطقه حفاظت شده حیات وحش و گیاهی ، منطقه ییلاقی و خوش آب و هوای کجور، موزه مردم شناسی کندلوس ، پارک جنگلی سی سنگان، و… گردشگران بی شماری را به این منطقه جذب می کند و اغلب بسیاری از صاحبین برند تقاضای اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده های نوشهر را دارند.

 

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.