تبلیغات آب معدنی

آب های معدنی یکی از محصولاتی هستند که طی سال های اخیر در ایران در قالب بطری ها و بسته بندی های مشابه و یکنواخت در مراسم و جلسات رسمی و… استفاده می شوند. کاربرد رنگ آبی و ترکیب آن با سفید در طراحی ها و گاهی برجسته کردن المان هایی که نشانه ای برای تبلیغ طبیعی تر بودن آن باشد، تقریباً در همه انواع موجود در بازار ایران به چشم میخورد.

اما این بار حضور آب معدنی به نام او یا o با لیبل طلایی و شکل بطری متفاوت تر از سایرین در بازار مورد توجه مخاطبان قرارگرفته است.
تبلیغات آب معدنیمدیر بازرگانی شرکت تحتا تاک دنا، درمورد انتخاب نام این محصول می گوید: “او واژه ای فارسی و مخفف آب بوده و همچنین حرف O نیز برگرفته از واژه لاتین h2o می باشد.”
وی افزود : تولید این نوع آب معدنی با بسته بندی متفاوت و کاربرد لیبل طلایی روی بدنه بطری شکل منحصر به فردی به آن بخشیده است و لیبل طلایی و شکل خاص بطری باعث شده تا اکثر مشتریان برای پذیرایی در مراسم مختلف و عرضه در رستوران های بزرگ مناطق شمال شهر، محصول را انتخاب کنند.
این مدیر اضافه کرد: “سوپر مارکت های منطقه یک شهر تهران بیشترین حجم تقاضای خرید را از ما داشته اند.”

تبلیغات آب معدنیوی گران تر بودن قیمت آب معدنی” او ” را به دلیل مسافت زیاد مبدا تولید تا تهران و سایر شهر های بزرگ عنوان کرده و می گوید: هزینه ی حمل و نقل از محل تولید کارخانه که شهر یاسوج است تا نقاط مختلف عامل مهم افزایش قیمت تمام شده است.
هایده قاضی در خصوص تبلیغات بیان می دارد : گران بودن نرخ تعرفه های تلویزیونی و محیطی مانع اجرای کمپین های رونمایی از محصول شده است ولی در شبکه های اجتماعی تبلیغات انجام می گیرد.

وی خاطر نشان کرد : این محصول در بطری های بزرگ و کوچک رایج همه آب معدنی ها عرضه میشود ضمن اینکه تولید بطری های ۲۰۰ سی سی مورد تقاضای کترینگ هواپیمایی های کشور صورت گرفته و سفارش های زیادی تاکنون دریافت کردیم.

، ،

1 دیدگاه برای نوشته: تبلیغات آب معدنی اُ در شبکه های اجتماعی

  1. باسلام
    از لیبل طلایی محصول لذت بردم
    بنا به اقتضا شغلم تمایل داشتم از محل تولید آب معدنی در یاسوج بازدید کنم ولی متاسفانه آدرس دقیق یافت نشد کارمند بانک تجارت یاسوجم ومسول روابط عمومی وکارشناس بازاریابی این بانک لطفا در صورت تمایل به همکاری اطلاع دهید سپاس

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.