جنیفر انیستون در تبلیغات هواپیمایی امارات

جنیفر آنیستون ، بازیگر سرشناس هالیوودی امسال در تبلیغات تلویزیونی و چاپی خطوط هوایی امارات (Emirates) حضور پیدا خواهد کرد.

حضور این چهره هالیوودی در نقش راشل در سریال کمدی موفق تلویزیونی “Friends” منجر به برگزاری یک کمپین تبلیغاتی جدید با هدف آگاه کردن مردم از برند و امضای قرارداد با خطوط هوایی امارات می شود .
به گزارش نیویورک پست ارزش این قرارداد با آنیستون به ۵ میلیون دلار می رسد که البته هواپیمایی امارات قصد صحبت کردن درباره جزئیات قرارداد را ندارد.

بنا به گزارش های دریافتی خطوط هوایی امارات ، اوایل سال جاری یک قرارداد پشتیبانی مالی سه ساله به منظور تغییر نام “FA Cup”، قدیمی ترین مسابقات فوتبال حذفی جهان، به “Emirates FA Cup” را امضا کرد که ارزش این معامله ۴۶ میلیون دلار است. امسال Emirates در قالب یک قرارداد اسپانسری بریتانیایی دیگر اقدام به برند سازی برج “Spinnaker” در شهر پورتسموس نیز کرد.
Emirates پیش از این اسپانسر باشگاه آرسنال، شامل حقوق نامگذاری استادیوم آن، غول فوتبال اسپانیا یعنی رئال مادرید و قهرمان لیگ ۱ فوتبال فرانسه، پاری سن ژرمن بوده است.
این خطوط هوایی همچنین حامی مالی جام جهانی ۲۰۱۵ راگبی است که از ماه آینده در انگلستان و ولز برگزار می شود. در همین راستا لوگوی این تورنمنت بر روی بعضی از هواپیماهای آن نقش بست.

آنیستون اولین بازیگر هالیوود نخواهد بود که امسال به تبلیغ یک نوع خطوط هوایی از منطقه خلیج فارس می پردازد. در ماه مارس، خطوط هوایی اتحاد، دومین خطوط هوایی بزرگ امارات متحده عربی، از نیکول کیدمن به عنوان سفیر جدید برند خود نام برد که در ادامه این بازیگر استرالیایی هالیوود در یک سری از کمپین های تبلیغاتی آن حضور می یابد.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.