تبلیغات جالب توجه اتومبیل فیات

فیات، شرکت خودروسازی ایتالیایی است، که در زمینه تولید انواع خودرو، موتورهای خودرو و وسایل نقلیه تجاری فعالیت می‌کند. این شرکت همچنین ارائه‌ دهنده خدمات مالی و صنعتی است، که دفتر مرکزی آن، در شهر تورین، در شمال ایتالیا قرار دارد.

اتومبیل فیات برای معرفی عایق بندی صوتی داخل اتومبیل خود تبلیغات خلاقانه ای را پدید آورده است و بدین منظور تصاویری را از آلات مختلف موسیقی در بین یک خط قرار داده است و گویی هسته بیرونی آن تصویری از گوش انسان است.

پیام تبلیغاتی اتومبیل فیات در این رابطه « حفاظت از آهنگ های خود با عایق بندی صوتی داخل اتومبیل» می باشد که در واقع نشان دهد سیستم صوتی اتومبیل فیات منحصر به فرد است و صدا از داخل آن به بیرون منتقل نمی شود و تبلیغات جالب توجه اتومبیل فیات می تواند به ترغیب مشتریان هر چه بیشتر این شرکت خودروسازی بیانجامد.

آژانس تبلیغاتی: Leo Burnett Tailor Made, سائو پائولو، برزیل
کارگرداان خلاقیت: Marcelo Reis, Guilherme Jahara
مدیران هنری: Bruno Bueno, Matheus Matsumoto
تصویرگر: Marlos Lima
انتشار: ۲۰۱۲ مارس

درباره فیات

شرکت فیات در سال ۱۸۹۹ توسط جووانی آنیلی تاسیس شد. این شرکت که در گذشته تانک، لوکوموتیو، تراکتور، هواپیما و بالگرد نیز تولید کرده، در سال ۲۰۰۹ به‌عنوان بزرگ‌ترین خودروساز ایتالیا و ششمین خودروساز بزرگ جهان، معرفی شده‌است.
دارایی‌های گروه خودروسازی فیات غالباً در بیرون از خاک ایتالیا قرار دارند، که بخش اعظم آن، در کشور برزیل مستقر می‌باشد. کمپانی فیات همچنین در کشورهای آرژانتین و لهستان نیز دارای کارخانجات تولیدی است. شرکت فیات سابقه طولانی در واگذاری حق امتیاز به دولت‌ها و سایر کمپانی‌ها، بدون در نظر گرفتن سیاست محلی در کشور آنها، دارد. این شرکت ایتالیایی همچنین، در شرکت‌های خودروسازی مستقر در فرانسه، ترکیه، مصر٫ آفریقای جنوبی٫ هند، صربستان، پاکستان و چین، سرمایه‌گذاری‌های مشترک دارد.

،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.