تبلیغات جالب فروشگاه هنری Deserres

مطالعات نشان داده است که تبلیغات در جذب مشتری به فروشگاه موثر است اما استراتژی های در نقطه ی خرید هستند که مشتری را به سمت خرید محصول هدایت می کند. یکی از این استراتژیها هم تبلیغات در نقطه ی خرید است. به روشهای مختلفی می توان محصول را در نقطه ی خرید به نمایش گذاشت و تبلیغ کرد.
تابلوهای تبلیغاتی بزرگ درون فروشگاه ها این تابلوها بسیار مشابه با بیلبوردهایی است که در خارج از محل خرید قرار می گیرند، اما این بار با قرار گرفتن در محل خرید احتمالاً شانس بیشتری برای خلق فروش دارند.

تبلیغات در فروشگاه ها به آن دسته از تبلیغاتی مربوط می شود که در فروشگاه ها و محلهای خرید صورت می گیرد. در دنیا این شکل از تبلیغات بیشتر در فروشگاه های زنجیره ای بزرگ وجود دارد، زیرا حضور تعداد زیادی از خریداران در این مکانها باعث می شود که اجرای پروژه های تبلیغاتی در نقطه ی خرید توجیه پذیر شوند.

فروشگاه هنری Deserres دارای محصولات آرایشی و بهداشتی  است و با تبلیغات جالبی که در جلوی فروشگاه انجام داده توانسته مشتریان زیادی را به این فروشگاه ها جذب کند فروشگاه هنری Deserres در تبلیغات خلاقانه خود بعضی از اقلام آرایشی را در شکل یه قاب در آورده و این قالب را که به صورت یک جعبه می باشد در ورودی فروشگاه ها و ایستگاه های اتوبوس که محل تردد بیشتر مردم می باشد گذاشته است در این بسته تعداد زیادی لاک ناخن به صورت برعکس به رنگهای متنوع دیده می شود که ذهن هر مخاطبی را به خود مشغول می کند و با این تبلیغات جالب افراد به سوی فروشگاه Deserres کشیده می شوند.

تبلیغات جالب فروشگاه هنری Deserres ایده ها و زمینه ی مناسبی را برای تبلیغات متنوع تر در صنعت تبلیغات به وجود آورده زیرا اکثر افراد این ذهنیت را دارند که تبلیغات کالا فقط با بیلبورد امکان پذیر است اما تبلیغات جالب فروشگاه هنری Deserres در مکان های خاص و شلوغ به شکل جدید تبلیغاتی قدم خوبی را برای پیشرفت این صنعت برداشته است.

،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.