تبلیغات کی اف سی

رستوران زنجیره‌ای کی اف سی (مرغ سوخاری کنتاکی) در تبلیغات جدید خود اقدام به فروش کرم‌های ضد آفتابی کرده است که بوی مرغ سوخاری می‌دهند .
به گزارش مجله رصد رسانه ، رستوران آمریکایی کی اف سی (KFC) به تازگی حدود ۳ هزار بسته کرم ضد آفتاب تحت عنوان ” کرم‌های ضد آفتاب فوق ترد ” (Extra Crispy) به بازار عرضه کرد و برای جلب توجه مردم در وب‌سایتش نوشت : « این کرم‌ها بوی مرغ سوخاری می‌دهند ! مراقب باشید که مزه آنها به اندازه رایحه‌شان چندان خوشایند نیست » .
این رستوران زنجیره‌ای معروف در ادامه این تبلیغات می‌گوید : «خورشید به ما حیات بخشیده است اما اگر بی‌ احتیاطی کنید ، همین نعمت پوستتان را کاملاً از بین می‌برد . از این رو ، تصمیم گرفتیم کرم‌های ضد آفتابی را معرفی کنیم که هم محافظ پوستتان بوده و هم شما را خوش‌مزه‌تر می‌کنند » .
بر اساس این گزارش ، عده‌ای این اقدام کی اف سی را استراتژی هوشمندانه این کمپانی برای تبلیغ مرغ‌های سرخ شده فوق تردش خوانده‌اند . از طرفی برخی از خبرنگاران “اسوشیتد پرس” می‌گویند : این کرم بلافاصله طعم مرغ سوخاری را در ذهن متبادر نمی‌کند .
برخی شبکه‌های اینترنتی محصول جدید کی اف سی را حسابی محکوم کردند . از این میان می‌توان به وب‌سایت آشپزی Eater اشاره کرد که بوی این کرم‌ها را به “ادرار یا پوشک بچه” تشبیه کرده است ! همچنین وبگاه خبری People واژه “منزجرکننده” را برای این محصولات بکار برد .
این در حالی است که تنها چند ساعت پس از به نمایش گذاشتن کرم‌های ضد آفتاب در سایت رسمی کی اف سی، تمام این محصولات به فروش رسید .
گفتنی است ؛ این اولین باری نیست که کی اف سی با عرضه محصولی بهداشتی همگان را شگفت‌زده می‌کند ؛ این کمپانی آمریکایی پیش‌تر از لاک‌های برق ناخن خوراکی پرده برداشت .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.