تبلیغات قالیشویی

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فلاورجان اعلام کرد : با توجه به اینکه در ایام آخر سال برخی قالیشویی ها بدون مجوز فعالیت خود را آغاز می می کنند ، شهروندان مراقب باشند که فریب برخی از تبلیغات جعلی را نخورند .
به گزارش رصد رسانه ؛ سرهنگ حسن نیکبخت اظهار داشت : بسیاری از شهروندان شستن فرش های خود را قبل از نوروز و روزهای پایانی سال به قالیشویی ها می سپارند ، لذا برخی از تبهکاران با چاپ و توزیع گسترده آگهی تبلیغاتی در کمین شهروندان نشسته اند و از طریق رسانه‌ها ، از جمله اینترنت به تبلیغات جعلی خود اقدام می نمایند .
وی ادامه داد : تبلیغات سارقان تنها یک صفحه جعلی در شبکه های اجتماعی با یک شماره تلفن بدون اشاره به آدرس یا مجوز قالیشویی است . بسیاری از شهروندان نیز متاسفانه به این آگهی های مجازی اعتماد کرده و به راحتی در دام سارقان گرفتار می شوند . حتی در موارد دیگر تبهکاران اقدام به تبلیغ و چاپ در نیازمندی های روزنامه ها نموده اند .
به گفته فرمانده نیروی انتظامی شهرستان فلاورجان برخی سارقان با اجاره دفترهای اداری به صورت کوتاه مدت با اجاره بهای بالا و جعل مجوز قالیشویی در ماه‌های پایانی سال به فعالیت پرداخته و پس از جمع آوری فرش های مشتریان برای شستشو با پس دادن دفتر متواری شده و فرش ها را سرقت می کنند .
وی با اشاره به اینکه ترفند دیگر سارقان فرش ارائه نرخ های بسیار کم برای شستشو است، تاکید کرد : بهترین راه برای جلوگیری از سرقت فرش ها توسط سارقان استفاده از قالیشویی های مجاز اتحادیه و دارای مجوز رسمی است . به هیچ عنوان تبلیغات در اینترنت یا روزنامه ها دلیلی برای معتبر بودن قالیشویی نیست .

 

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.