تعمیرات خودرو Lebeau

داشتن سرعت عمل در کار و انجام به موقع کار و فعالیت روزانه از اهمیت بالایی برخوردار است. هر چقدر که سریعتر بتوانیم کارها و مسئولیت های خود را در طول یک روز کاری به انجام برسانیم موفق تر خواهیم بود در اصل مدیریت زمان در انجام کارها و فعالیتهای روزانه از مهمترین نکاتی است که سرعت عمل در کار را افزایش میدهد.

به همین جهت تعمیرات خودرو Lebeau ،ادعا می کند در سریع ترین زمان ممکن تعمیرات مربوط به خودرو را میتواند انجام دهد. Lebeau برای توسعه کسب و کار خود تبلیغات محیطی درخور توجه ای را اجرا نموده است.

همانطور که ملاحضه می کنید نمونه ای از اجرای این تبلیغات محیطی تصویر شخصی است که بر اثر اثابت گلوله جان خود را از دست داده و قبل از اینکه سریع ترین نیروهای عملیاتی مانند آمبولانس و یا مامورین ویژه برسند، شیشه خودرو تعویض شده است.

به تصویر کشیدن سرعت عمل در این تبلیغات با یکی از بدترین اتفاق های ممکن که نیاز به فوریت های اولیه دارد اجرا گردیده که در پی آن، تعمیرات خودرو Lebeau نشان داده است می تواند حتی در سخت ترین شرایط ممکن فعالیت خود را به پایان برساند و بعلاوه این تبلیغات با اثر بخشی ویژه ای می تواند در مخاطب تاثیر شگرفی بر جای گذارد.

آژانس تبلیغاتی: Publicis در، مونترال، کانادا

مدیران خلاق: نیکولا مسی، کارل Robichaud

مدیر هنری: فابریس Bouty

کپی رایتر: آدرین لو گراند

عکاس: ژان ملک

 

 

 

 

 

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.