برند تبلیغاتی دارو

به دلیل متفاوت بودن بازار دارو از دیگر بازارها، برند در صنعت دارو نمی‌تواند از قواعد و قوانین تثبیت شده در زمینه‌ی برند در بازارهای غیردارویی تبعیت نماید .شرکت‌های دارویی تنها می‌توانند از طریق برند، تصاویر ذهنی مشخصی ایجاد کنند که به هنگام تفکر در رابطه با محصولاتشان به ذهن مصرف‌کننده خطور نماید. دو شرکت دارویی در همین راستا تبلیغات خلاقانه ای را در معرفی داروی خود به کار گرفته اند.
به گزارش رصد رسانه ، Galvus نام تجاری داروی ویلداگلیپتین است که در تبلیغ خود برای نشان دادن پوشش گسترده‌تر این دارو از نشان وای فای استفاده می‌کند. در این تبلیغ به معرفی پوشش گسترده‌تر پرداخته می‌شود و اینکه فایده داروی Galvus در حال حاضر می‌تواند برای بیماران بیشتری گسترش یابد .
FORTEO نیز نام تجاری داروی تری پاراتید است که هم برای مردان و هم زنان یائسه مبتلا به پوکی استخوان با خطر بالای شکستگی استخوان تجویز می‌شود .
کمپین تبلیغاتی داروبرند Forteo برای رویدادی با عنوان «ارتباط برای حفظ سلامت»، متخصصان مراقبت سلامت را به منظور یافتن راه حل‌ و بهینه سازی مراقبت برای بیماران مبتلا به پوکی استخوان را گرد هم آورد .
شعار این کمپین تبلیغاتی همکاری متخصصان حفظ سلامت با یکدیگر برای مبارزه با پوکی استخوان است .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.