Untitled-1

خلاقیت و ابتکار در طرح‌های تبلیغاتی یکی از امتیازات یک محصول نسبت به رقباست، به همین جهت شرکت Amway -مخفف American Way- در سال ۱۹۵۹ تاسیس شده است و تمرکز آن در فروش لوازم بهداشتی، آرایشی و سلامت می‌باشد و تبلیغات مربوط به ماده شوینده را به شیوه ای خلاقانه ای اجرا نموده است.

این شرکت در سال ۲۰۱۲ حدود ۱۱/۳ میلیارد دلار فروش داشته است و برای هفتمین سال متوالی رشد خود را نشان می‌دهد. این شرکت توسط مجله اقتصادی معتبر Forbes در سال ۲۰۱۲ به عنوان یکی از ۲۵ شرکت بزرگ خرده فروشی در آمریکا شناخته شد.

تبلیغات پیش رو ترکیب زیبایی از پیراهن مردانه رنگ شاد با پنجه های گربه است که ضمن نشان دادن اثبات رنگ لباس ها با استفاده از این مایع لباسشویی، هیچ چیزی حتی پنچه های قوی گربه هم نمیتواند تار و پود لباس را برهم زند.

آژانس تبلیغاتی: SmartNewSolutions، مسکو، روسیه
مدیر خلاقیت:Anton Ten
مدیر هنری: Maxim Kulemza
کپی رایتر: Anton Klepov, Anna Zolotareva
طراح: Artem Kuzmichev
تاریخ انتشار: اوت ۲۰۱۴

درباره مایعات لباسشوئی

پودرها بدلیل قدرت پاک کنندگی بالا و داشتن پربورات بعنوان سفید کننده، پس از استفاده های مکرر باعث کاهش دوام البسه، تداخل رنگ، تغییر شکل و حالت البسه ظریف و کشباف و نیز بور شدن رنگها بویژه البسه تیره و مشکی می گردند، لذا شستن البسه گران قیمت و ظریف و نیز لباسهایی که کار صنایع دستی روی آنها صورت گرفته است با پودر به هیچ وجه توصیه نمی شود.

همچنین به خاطر استفاده از پاک کننده های قوی در پودر، بهتر است البسه کودکان و افرادی که پوستهای حساس دارند با محصولات دیگری شسته شود. دلایل مذکور استفاده از مایعات لباسشوئی در شستشوی البسه را توجیه نموده و تولید کنندگان به تولید مایعات اختصاصی برای مصارف ویژه مانند تیره شوی، رنگین شوی، سفید شوی و غیره اقدام نموده اند.

مایعات لباسشوئی، حاوی پاک کننده های ملایم بوده و به همین دلیل نمی توان از آنها برای لباسهای بسیار چرک و کثیف استفاده کرد. در این موارد باید از پودرها که قدرت پاک کنندگی بالاتری نسبت به مایعات دارند استفاده نمود و از مایعات بهتر است برای شستن لباسهائی با چرک کم که بطور مرتب و زیاد شسته می شوند استفاده نمود.

،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.