تبلیغات داروی Motrin

به تصویر جعبه های کادو به دقت نگاه کنید!!! شاید پیش خود فکر کنید این فرد چطور همه جعبه ها را با خود حمل می کند و ممکن است برای سلامتی او ضرر داشته باشد،اما این تصویر قصد دارد موثرین داروی ضد التهاب برای کاهش درد بدن بنام Motrin که یک نوع برفن به حساب می آید را به نوعی به مخاطبین معرفی می کند.
کارگردان اجرای این طرح فردی بنام Lance Martin از آژانس تبلیغاتی TAXI 2 در تورنتو کاناداست که با بکارگیری یک ماکت انسان آن را بصورت ۹۰ درجه در آورده و چند نوع جعبه کادو را بر روی یک دست و پاکتی که تبلیغات داروی Motrin را دارد در دست دیگر وی قرار داده است و به این منظور که شما می توانید درد بدن را Motrin بهبود دهید و از آن به عنوان هدیه ای برای دوستان خود استفاده کنید.این تبلیغات محیطی بطور خاصی توجه مردم را به خود جلب کرده است و آنها را به وسوسه وا می دارد تا در نهایت متوجه تبلیغات خلاقانه Motrin شوند.

آژانس تبلیغاتی:TAXI 2, تورنتو،کانادا
کارگردان خلاقیت:Lance Martin
مدیر هنری:Mike Blanch
کپی رایتر:Alanna Nathanson

 

تاریخچه برو فن و انواع آن

بروفن در دههٔ ۱۹۶۰ توسط گروهی به سرپرستی استوارت آدامز در انگلیس اختراع و در سال ۱۹۶۹ به عنوان علاجی برای آرتریت روماتوئید وارد داروخانه‌های بریتانیا و آمریکا شد. گروه بوتس شرکت سازندهٔ بروفن در سال ۱۹۸۷ جایزهٔ ملکه برای دستاوردهای فنی را برای ساخت این دارو دریافت کرد.
ایبوپروفن یا بروفن داروی ضدالتهاب غیراستروئیدی است که برای تسکین علائم آرتریت (التهاب مفصل)، دیسمنوره (قاعدگی دردناک)، حملات نقرس و آسیب‌های حین ورزش و نیز به عنوان تب‌بر و ضد درد به ویژه در دردهای ناشی از التهاب استفاده می‌شود.
این دارو بیشتر با نام ژنریک بروفن (Brufen) شناخته می‌شود. ادویل (ایبوپروفن)، موترین (Motrin) و نورفن (Nurofen) از دیگر نام‌های ژنریک آن هستند.سازمان بهداشت جهانی بروفن را در فهرست داروهای اساسی قرار داده است. این فهرست داروهایی را در بر می‌گیرد که باید در هر مرکز درمانی موجود باشند.

،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.