تبلیغات در اینستاگرام

امروزه همه ما به خوبی می دانیم که انواع رسانه ها و شبکه اجتماعی از نظر مکانی، بسیار مناسب برای تبلیغات می باشند و برای یافتن دوست و گسترش ارتباطات کاری می توان از شبکه ها استفاده نموده و راه ساده ی بازاریابی اینترنتی را انتخاب نمایید .اینستاگرام جزء شبکه های اجتماعی و یک رسانه ی تصویر محور است و برای کسب و کارهای که تصاویر جذاب تری دارند به مراتب تعداد بیشتری مخاطب را جذب می کنند. تولید محتوای غنی و تعاملی در اینستاگرام شرایط را برای تبلیغات فراهم می کند، اینستاگرام با جمعیتی بالغ بر۳۰۰ میلیون بزرگترین شبکه اجتماعی و مناسب ترین ابزار بر روی وب سایت و گوشی های همراه برای تبلیغات است، در این شبکه روزانه هفتاد میلیون عکس جدید توسط کاربران بارگذاری می شود و کاربران آن ۲/۵ میلیارد لایک می زنند.

چگونه در اینستاگرام تبلیغات کنیم؟

تبلیغات در اینستاگراماینستاگرام مکان خوبی برای تبلیغات است اما نکته ای که وجود دارد این است که باید بدانیم که چگونه در آن تبلیغ کنیم. کلا تبلیغات باید جذاب و کاربر پسند باشد به خصوص در شبکه ای که پایه و اساس آن بر تصویر و عکس پایه گذاری شده بنابراین، از تصاویر تبلیغاتی با کیفیت و طراحی اختصاصی منحصر به فرد باید استفاده شود چون هم می تواند ضد تبلیغ باشد هم برند رو کم ارزش کند قابل ذکر است که از تبلیغات صفحه در صفحه در بین پیج های متفرقه حتما خودداری از هشتگ برای پست‌ها استفاده شود این کار باعث می‌شود افراد بیشتری پست‌های را ببینند.
به اشتراک گذاری محتویات با کیفیت و پیام‌ها، تأثیر مثبتی روی افزایش تعداد مشتریان می‌گذارد نیازی نیست حتما عکسی که در اینستاگرام قرار می گیرد از طریق موبایل گرفته شده باشد و آن عکس می تواند یک عکس بارگذاری شده از یک کالا باشد. در حین تهیه پست حتما توضیحاتی در مورد کالا وارد کرده، فراموش نکنید که افراد مهم را در حساب کاربری خود فالوو کرده و عکس های آنها را لایک کرده و از لوگو و یا لینک وب سایت شرکت خود روی عکس استفاده کنید تا با سرعت بیشتری شناخته شوید و همچنین منحصر به فرد به نظر بیایید.
تبلیغات در اینستاگرامبا تبلیغات در اینستاگرام مشتریانی ثابت پیدا می شوند که همواره هستند و از آخرین تبلیغ کالا مطلع می شوند بنابراین کسب و کارهایی که در زمینه مد و پوشاک، لوازم خانگی، دکوراسیون منزل، صنایع غذایی، محصولات آرایشی و بهداشتی و کلیه خدماتی که این طیف از مخاطبان به آن علاقمند باشند فعالیت دارند، از بخت و اقبال بیشتری نسبت به سایر صنوف برای مطرح شدن در اینستاگرام با تبلیغات برخوردارند. اینستاگرام هرنوع تبلیغ اعم از برند یک کمپانی یا تبلیغات شخصی بر روی وب سایت خود می گذارد و باعث رونق بخشیدن به فروش کالای افراد و نهایتا گرفتن سود فراوان برای کاربری که در اینستاگرام فعالیت می کند می شود.

تبلیغات در اینستاگرام به روش های مختلفی انجام می شود که هر کدام بازده و عملکرد خود را دارد، اولین روش درج تبلیغات محصولات و برند در پیج هایی پر بازدید است که اینستاگرام این کار را به آسانی انجام می دهد دومین روش جذب فالوور از سایت فروشگاهی با استفاده از مدیریت مشتریان می باشد. سومین روش افزایش فالوور تضمینی اینستاگرام است که به دلیل تضمینی بودن و وجود قیمت از پیش تعین شده از بازده خوبی برخوردار بوده و مورد استقبال دارندگان فروشگاه های جهانی شده است هر فالوور اینستاگرام یک مشتری ثابت است.

چرا تبلیغات در اینستاگرام مفید است؟

تبلیغات در اینستاگرامتبلیغات در اینستاگرام دارای اهمیت زیادی است زیرا شبکه اینستاگرام به یک محل پر رفت و آمد تبدیل شده و بسیار محبوب شده است و اشخاص زیادی هستند که به دنبال سود خود هستند و با کمک شبکه ی اینستاگرام به تبلیغات در اینستاگرام پرداخته و با نصب این برنامه به کار و تجارت یک رونق بزرگ می دهند. اینستاگرام یک شبکه اجتماعی قدرتمند و مناسب برای معرفی محصولات است بنابراین هرگز نباید اهمیت تبلیغات در اینستاگرام را فراموش کرد، پس برای گام اول اهمیت این شبکه را نباید دست کم گرفت اینستاگرام زیر مجموعه ای از فیسبوک هست که چرخش مالی آن بر اساس تراکنش های تبلیغاتی صورت می گیرد در کشور ما هم کسب و کارها در حال استفاده از اینستاگرام هستند و برای تبلیغات از این شبکه اجتماعی استفاده می کنند.

تبلیغات در اینستاگرامبا توجه به رونق این شبکه برندهای مشهور در جهان بهترین و البته کوتاه ترین و در عین حال تاثیرگذارترین راه برای تبلیغات را در اینستاگرام دیده اند و این برندها حالا هوادارنی میلیونی دارند و در سریعترین راه ممکن می توانند محصولات خود را به مخاطبانشان معرفی کنند.

البته این شبکه تنها برای برندهای مشهور جهانی تاثیرگذار نبوده، در این بین حتی برندهای و تولید کنندگان کوچکتر هم سعی کرده اند از این راه برای تبلیغ اجناس خود استفاده کنند که اتفاقا بازخورد خیلی خوبی هم داشته است، به طوری که با یک جست و جوی ساده در مورد کالای مورد نظر خود در اینستاگرام می توان علاوه بر برندهای مشهور بسیاری از برندها و تولید کننده های کوچکتر را هم مشاهده کرد که برای خود طرفدارن بسیاری دارند و محصولات خود را به فروش می رسانند.

لذا امروزه، بسیاری از کارشناسان عرصه ی تبلیغات تاکید دارند برای معرفی محصولات خود حتما سری به اینستاگرام بزنند و قطعا بر تبیلغات و نحوه فروش اجناس تاثیرگذار خواهد بود. اینستاگرام یک رسانه بصری هست بنابراین قدرت زیادی در جذب مخاطبان دارد یکی از مزیت های تبلیغات در اینستاگرام این است که فقط محصولات را معرفی می کند و کمتر از این شبکه اجتماعی به عنوان خبر رسانی و یا ایجاد ارتباط با مشتری استفاده می گردد، زیرا اکثر کاربران در اینستاگرام حوصله ی مطالعه متون طولانی را ندارند و آنها بیشتر تمایل به دنبال کردن عکس وتبلیغ کالاها را دارند .

 

تبلیغات در اینستاگرام و تبدیل آن به یک فروشگاه فعال اقتصادی

تبلیغات در اینستاگرامدرطول تاریخ تجارت، همیشه تبلیغ و ارایه بهتر کالاهای تولیدی یک اصل گریز ناپذیر بوده است؛ اما ابزارهای این عرصه همیشه درحال تغییر است و این سال‌ها با رشد انفجاری ارتباطات، شکل و فرم تبلیغ و تجارت نیز دستخوش تغییر شده است اولین جریان تبلیغات‌ مدرن تجاری با ورود اینترنت شکل گرفت اما در سال‌های اخیر با ظهور شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن‌های رایگان، تحولات شگرفی رخ داده است و آمار فروش محصولات در این شبکه های اجتماعی به طور چشم گیری رو به افزایش است.

امروزه یکی از شبکه های پر طرفدار اینستاگرام و تبلیغات اینستاگرام است بعد از خریده شدن اینستاگرام توسط فیسبوک توجه به این نرم افزار زیادتر شد و تبدیل به یک مکان پر رفت و امد شد، می دانیم که در هر کاری اگر جایی باشد با بازدید بالا آن مکان برای تبلیغات محل مناسبی است این اپلیکیشن به سرعت مورد توجه افراد زیادی قرار گرفت و خیلی از افراد آن را بر روی موبایل یا تبلت شخصی خود نصب کردند.

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام

تبلیغات در اینستاگرام مثل هر رسانه تبلیغاتی دیگری که در دنیا وجود دارد باید به صورت هدفمند انجام می شود به این معنی که تبلیغات کالا به افرادی نمایش داده شود که پتانسیل خرید آن محصول را دارند، در غیر این صورت هزینه ای که برای تبلیغات انجام می شود بازدهی لازم را نخواهد داشت.
معمولا در اینستاگرام فرآیند بازاریابی، فروش و برندسازی به صورت یک پارچه انجام می شود و می توان با استفاده از این رسانه و روش های مختلف بازاریابی به افزایش فروش محصول کمک کرد. با تبلیغ در اینستاگرام در هزینه ها صرفه جویی می شود، روی مشتریان مدیریت وجود دارد، فروش محصولات افزایش می یابد.
اهمیت فعالیت در این شبکه اجتماعی بسیار بالاست زیرا معمولا کسانی که کاربر اینستاگرام هستند هم طرف صبح و هم شب ها قبل از خوابیدن اکانت خود را به صورت روزانه چک می کنند و این اتفاق در فیسبوک و تویتر به مقدار کمتری است، از طرف دیگر تبلیغات تصویری تاثیر بیشتری بر روی افراد می گذارد برای همین اینستاگرام به یک فروشگاه اقتصادی تبدیل شده است.
قطعا صاحبین برندها و شرکت ها برای تبلیغات دراینستاگرام به دنبال فروش مقطعی نیستند و سعی می کنند که مشتریان خود را به صورت دائمی حفظ نمایند به همین منظور شرکت ها ماهیانه بازخورد فروش خود را بررسی می کنند و از نقاط ضعف و قوت این فروشگاه اقتصادی که راه انداخته اند آگاه می شوند.

،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.