تبلیغات در فرودگاه اصفهان

معرفی فرودگاه اصفهان

فرودگاه اصفهان از قدیمی ترین فرودگاههای کشور است که در منطقه صفه اصفهان قرار داشت و بنابر نیازهای وقت ، فرودگاه قدیم در اختیار نیروی هوایی سپاه قرار گرفت و فرودگاه جدید در ۱۰ ناتیکال مایلی شرقی اصفهان در منطقه کویری ، با مشخصات جغرافیایی • ۳۲ درجه و ‘۴۵ دقیقه و “۳ ثانیه شمالی و• ۵۱ درجه و’۵۱ دقیقه و” ۶ ثانیه شرقی و با ارتفاع ۱۵۴۲ متر از سطح دریا و در مساحت ۱۰۴۱ هکتار با هدف ارائه خدمات هوا یی برنامه ای و غیر برنامه ای ،آموزشی و انجام پروازهای مسافری در سال ۱۳۶۱ تأسیس و رسما به صورت عملیاتی وارد ناوگان هوایی کشور شد.

همچنین این شهر به دلیل موقعیت خاص سیاسی ، اجتماعی ، اقتصادی ، فرهنگی و … از جاذبه های خاص طبیعی و گردشگری بسیاری برخوردار است که هر سال غیر از مسافرین داخلی و ایرانگردان از بین هموطنان ، پذیرای تعداد زیادی از جهانگردان و طرفداران صنعت توریسم می باشد. نکته قابل توجه ، بررسی و دیدار بسیاری از مقامات و مسئولین ارشد کشورهای مختلف است که ضمن سفر به ایران حتما از شهر تاریخی اصفهان بازدید می کنند و این امر اهمیت بالای این شهر و لزوم وجود تشکیلاتی زیبا ، مجهز و در خور شهر تاریخی اصفهان را یادآوری می کند و هدف تمامی مسئولین استانی نیز در زمینه های مختلف ، جلب رضایت میهمانان داخلی و خارجی به این استان است.

تبلیغات در فرودگاه اصفهان

تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در اصفهان که بعنوان پایتخت فرهنگی ایران می باشد یکی از فرصت های مناسب برای حضور برندها ، کارخانجات تولیدی، بانک ها و موسسات مالی و اعتباری برای اجرای کمپین های تبلیغات محیطی می باشد. فضاهای تبلیغاتی فرودگاه اصفهان،موقعیت برتری جهت رساندن پیام های تبلیغاتی برای صاحبان آگهی ها در شهر اصفهان دارد.

وبهترین مکان برای اجاره بیلبورد در فرودگاه اصفهان عبارتند از:

  • فضای بیرون فرودگاه اصفهان
  • بلوار ورودی فرودگاه اصفهان
  • سالن اصلی فرودگاه اصفهان
  • سالن ترانزیت فرودگاه اصفهان
  • سالن چک فرودگاه اصفهان

تعرفه اجاره بیلبورد در فرودگاه اصفهان

تبلیغات بازویی نیرومند درگسترش برند (نام و سمبل بصری محصول) و معرفی هویت سازمانها است و از بین رسانه ها، تبلیغات محیطی یکی از بیاد ماندنی ترین نوع تبلیغات در بین اقشار یک جامعه است که منجر به فروش محصولات می شود.

تبلیغات در فرودگاه اصفهان بصورت گسترده و حرفه ای توسط صاحبان رسانه خوب انجام می شود و تعرفه اجاره بیلبورد در این فرودگاه میانگین ماهیانه از ۵۴ میلیون تومان تا ۲۰۸ میلیون تومان قابل واگذاری می باشد و قیمت بیلبوردهای تبلیغاتی فرودگاه اصفهان بستگی به نوع سالن و نوع بیلبورد تبلیغاتی و هزینه طراحی و اجرا محاسبه خواهد شد.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه اصفهان

مزایای تبلیغات در فرودگاه

تبلیغ در فرودگاه مزایایی نیز دارد که از آن جمله می توان به این نکته اشاره کرد:
• تبلیغات در فرودگاه برای فروش محصولات از بازدهی بالایی دارد برخوردار می باشد.
• محل قرارگرفتن تبلیغات یکی از حائزاهمیت ترین جنبه های تبلیغاتی می باشد .فرودگاه ها به لحاظ این که یکی از پر رفت و آمدترین مکان های عمومی محسوب می شوند تبلیغات در فرودگاه اهمیت ویژه ای می یابد.

معایب تبلیغات محیطی در فرودگاه

تبلیغ در فرودگاه معایبی نیز دارد که از آن جمله می توان به این نکته اشاره کرد:
• مخاطبین تبلیغات افرادی خاص همچون مدیران، مهندسین، متخصصین و از این قبیلند از این رو نمی توان هر محصولی را در فرودگاه تبلیغ کرد.
• زمان برای این افراد اهمیت بالایی دارد و وقت خود را صرف مطالعه تبلیغات ساده نخواهند کرد و تبلیغ باید به قدری جالب و جذاب باشد که این افراد را به خود جذب کند.

، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.