تبلیغات در فرودگاه مهرآباد و تبلیغات در فرودگاه مشهد

موقعیت تبلیغات در فرودگاه مهرآباد

فرودگاه مهرآباد به میدانی برای پیشبرد و هدایت به سمت و سوی تبلیغات حرفه ای و گسترده می ماند، چرا که قابلیت اجرای تبلیغات بخش درآمدی برای فرودگاه محسوب می شود.فرودگاه مهرآباد از جمله فرودگاه‌هایی است که در حوزه جذب درآمدهای غیر هوانوردی بسیار کارآمد است و هنوز ظرفیت های بیشتری نیز دارد و علاوه بر خدمت‌ رسانی به مسافران و فرودگاه‌ها به سمت و سوی تبلیغات و برند سازی تدوین شده است.

هدف اصلی از اجاره تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی مهرآباد از قبیل بیلبوردهای تبلیغاتی، استند تبلیغاتی،تلویزین تبلیغاتی و…، ماهیت و معرفی برندها و فرصتی برای سرمایه گذاری اعم از بازدید کنندگان و مسافران داخلی و خارجی را فراهم می آورد که برای توسعه کوتاه مدت فرودگاه نیز مناسب می باشد و ضمن فراهم آوردن یک مجموعه فرودگاهی کارآمد، اقتصادی ، از نظر تبلیغاتی قابل قبول و نتیجه بازدهی مطلوب را برای صاحبین برند بوجود می آورد و این در حالیست که تبلیغات در فرودگاه مهرآباد تنوع بصری را در محیط فرودگاه نیز حفظ می کند.
فرودگاه مهرآباد در حال حاضر با پذیرش قریب به دوازده میلیون مسافر اولین فرودگاه کشور است به همین سبب متقاضیان زیادی درخواست انجام تبلیغات از برند و محصولاتشان را بطور گسترده در این فرودگاه دارند و فضاهای تبلیغاتی فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران نقش موثری در این میان دارند.

موقعیت تبلیغات در فرودگاه مشهد

اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه مشهد باعث می شود تبلیغات انجام شده به بازدیدکنندگان داخلی و خارجی در مناسبت ها و ایام های خاص مذهبی را به خیل عظیم و خاص جامعه معرفی گردد و برهمین اساس به اعتبار برند افزوده خواهد شد و با شناسایی و جانمایی مناسب تابلوها تبلیغاتی ارزش محصول یا برند حفظ خواهد شد و از طرفی قابلیت ها و توانمندی های داخلی به میهمانان خارجی به نمایش گذاشته خواهد شد تا صاحبین مشاغل مهم را به ترغیب در خرید و سرمایه گذاری وا دارد.

فرودگاه شهید هاشمی نژاد مشهد، همچنین دومین فرودگاه پر رفت و آمد ایران پس از فرودگاه مهرآباد و بالاتر از فرودگاه بین المللی امام خمینی بوده و از لحاظ تعداد پروازهای ورودی و خروجی روزانه دارای رتبه نخست است. گفته می شود که بیش از ۱۴ شرکت داخلی و ۱۶ شرکت خارجی به فرودگاه بین المللی مشهد پرواز دارند و سالانه ۸ میلیون مسافر داخلی و خارجی، ۲۷ هزار زائر حج تمتع و ۲۰۸ هزار زائر حج عمره از طریق این فرودگاه جابجا می شوند.

مقایسه تبلیغات در فرودگاه مهرآباد و تبلیغات در فرودگاه مشهد

با توجه به رشد ترافیک هوایی و افزوده شدن شرکتهای هواپیمائی در فرودگاه مهرآباد و خطوط هوایی درهر برهه زمانی با نیازهای جدید مسافرین و مراجعین و شرکتهای هواپیمائی و جانبی ،تبلیغات در فرودگاه مهرآباد از جایگاه ویژه ای برخوردار می باشد.
طی سالهای اخیر تهران نه تنها به عنوان اصلی ترین و بزرگترین و مهمترین شهر ایران مطرح بوده است بلکه از لحاظ سیاحتی و گردشگری و نیز در برخی مواقع از سال به عنوان مرکز نمایشگاه های ملی و بین المللی جایگاه ویژه ای را به خود اختصاص داده است . بدیهی است که شرایط ویژه تهران تأثیر مستقیم بر عملکرد و ترافیک هوایی فرودگاه خواهد داشت و اجاره بیلبورد در فرودگاه بین المللی مهر آباد از اثر بخشی و توجه ویژه ای برخوردار می باشد.

اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه مشهد همانند فرودگاه مهرآباد از موقعیت ویژه ای برخوردار می باشد و سرمایه گذاری برای تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در فرودگاه مشهد به دلیل اینکه تراکم زیادی از جمعیت را در بیشتر مناسبت ها دارا می باشد ، تبلیغات در فرودگاه مشهد از تاُثیر گذاری و بازدهی بالای برخورداراست و می تواند شخصیت ممتاز رسانه را به جهت معرفی برند به دنبال داشته باشد.
اجاره تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد تهران نیز نقاط تاثیرگذار متفاوتی دارد که به فراخور موقعیت دارای ارزش هستند و فرودگاه مشهد از این موقعیت مستسنا نیست زیرا این فرودگاه بزرگترین فرودگاه در کل استان خراسان می باشد و پس از فرودگاه بین‌المللی مهرآباد تهران، دومین فرودگاه پر رفت و آمد کشور محسوب می‌شود و تبلیغات در فرودگاه مشهد جایگاه ویژه ای را بین مدیران و صاحبان برند به خود معطوف کرده است.

تبلیغات در فرودگاه بین المللی مشهد و تبلیغات در فرودگاه بین المللی مهرآباد تهران توجه بسیاری از صاحبین برند را به سوی خود جلب کرده است و به سبب اینکه  تبلیغات فرودگاهی رتبه های نخست را دارند و  اوقات سپری کردن در محیط فرودگاهی نسبت به سایر موقعیت ها بیشتر است و بازدهی فروش محصولا و برندهای تبلغ شده را بالا می برد.

وضعیت تعرفه تبلیغات در فرودگاه مهرآباد و تعرفه تبلیغات در فرودگاه مشهد

با توجه به اینکه فرودگاه مهرآباد بعنوان اولین و بزرگترین فرودگاه کشور محسوب می شود، تبلیغات در فضاهای تبلیغاتی فرودگاه مهرآباد از موقعیت استراتژی برخوردار می باشد و به همین دلیل است که تعرفه اجاره تابلو تبلیغاتی در این فرودگاه به لحاظ اثر گذاری و رفت و آمد بازدیدکنندگان و دیگر پارامترهای مهم از قیمت بالایی نسبت به سایر فرودگاه های کشور برخوردار می باشد.و همچنین با وجود اینکه فرودگاه بین المللی شهید هاشمی نژاد مشهد یکی از فرودگاه های مطرح کشور می باشد تعرفه تابلوها تبلیغاتی در این فرودگاه از ارزش گذاری مناسب تری برخوردار می باشد.

فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه مشهد و فرودگاه مهرآباد تهران

 • سالن ترانزیت پروازهای داخلی فرودگاه بین المللی
 • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی
 • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی
 • سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی
 • سالن انتظار فرودگاه رو به باند پرواز فرودگاه بین المللی
 • درب ورود سالن انتظار فرودگاه بین المللی
 • سالن تحویل بار مسافر فرودگاه بین المللی
 • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی
 • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی
 • سالن عمومی فرودگاه بین المللی
 • فضای بیرونی فرودگاه بین المللی
 • فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی
 • ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی
 • محوطه داخلی فرودگاه بین المللی
 • سالن انتظار فرودگاه بین المللی
 • ترمینال فرودگاه بین المللی
 • سالن گمرک فرودگاه بین المللی

تصاویر برخی از تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه مهرآباد

تصاویر برخی از تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه مشهد

 

، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.