۱۳۹۳۱۲۰۳۱۷۲۳۱۳۶۶۷۴۸۰۱۵۶۳

نگاهی به فرودگاه بین المللی کیش

فرودگاه کیش توان انتقال بیش از ۴ میلیون مسافر را در سال دارد و با ترمیم باند دوم جنوبی فرودگاه جزیره، تعداد پروازهای ورودی و خروجی به بیش از این تعداد خواهد رسید. ورود به کیش نیازی به داشتن ویزا ندارد و می ‌توان از این ظرفیت برای پروازهای بین راهی و مستقیم به مقاصد دیگر با قیمتی پایین‌تر استفاده کرد.
فرودگاه بین المللی کیش یکی از فرودگاه‌های معتبر کشور است که در جزیره کیش در غرب استان هرمزگان قرار دارد. یکی از امتیازات ویژه فرودگاه بین‌المللی جزیره کیش، دریافت گواهینامه فرودگاهی”دارای استانداردهای بین‌المللی” می‌باشد و همانطور که از نام آن برمی‌آید، این گواهینامه به فرودگاه‌هایی اعطا می‌شود که دارای استانداردهای بین‌المللی باشند. لازم به ذکر است که تعداد کمی از فرودگاه‌های کشور دارای این گواهینامه فرودگاهی می‌باشند.
تبلیغات در فرودگاه کیشفرودگاه بین المللی کیش با ظرفیت پذیرش هواپیماهای پهن پیکر و امکانات و تجهیزات مناسب فرودگاهی روزانه پذیرای هزاران گردشگری است که از شهرهای مختلف کشورمان به این جزیره سفر می کنند و با توسعه این امکانات و تجهیزات و استاندارد سازی آنها ، گردشگران بیشتری وارد این جزیره خواهند شد.
روزانه ۳۰ پرواز داخلی و ۵ پرواز خارجی وارد فرودگاه کیش می شود که پروازهای خارجی ، هر سال حدود ۱۰۰ هزار نفر گردشگر و بازرگان را از دبی ، شارجه و ابوظبی(ازجنوب خلیج فارس) به کیش منتقل می کنند.بیشتر این مسافران نیز اتباع جنوب شرقی آسیا هستند که برای تمدید ویزای خود به این جزیره می آیند.
۱۰ شرکت هواپیمایی کیش ایر، ایران ایر، ایران ایرتور، آسمان، آریا، ساها، کاسپین، ماهان، تابان و حمل و نقل نفت در این فرودگاه پرواز دارند. این فرودگاه که در فاصله چهار کیلومتری از شهر واقع شده، قابلیت پذیرش هواپیمای بویینگ ۷۴۷ را دارد. تعداد نشست و برخاست‌های این فرودگاه در پروازهای داخلی ۲۴۰ فروند و در پروازهای خارجی ۱۲۰ فروند است. این فرودگاه دارای دو باند، دو ترمینال خارجی، ۶۰۰ هکتار مساحت و ۳۰ متر ارتفاع از سطح دریاست.

وضعیت تبلیغات محیطی در فرودگاه کیش

تبلیغات در فرودگاه یکی از محبوب‌ترین روش‌های تبلیغاتی است. با رشد چشم‌گیر حمل و نقل هوایی در ایران جای تعجب نیست که تبلیغ در فرودگاه به یکی از پررونق‌ترین و موفق‌ترین انواع تبلیغات بدل شده و جایگاه ویژه‌ای را بین مدیران و صاحبان برند به خود معطوف کرده است. توسعه گردشگری و جذب گردشگران خارجی به بهترین شکل برای تحقق اقتصاد مقاومتی در کشور موثر است و فرودگاه بین المللی کیش از این قضیه مستثنا نیست و با ورود گردشگران از داخل و خارج کشور موقعیت مطلوبی را برای معرفی ظرفیت های تبلیغات در فرودگاه بین المللی کیش فراهم آورده است.
تبلیغات در فرودگاه کیشمسیر توسعه گردشگری داخلی در این منطقه آزاد باعث افزایش ظرفیت برای پذیرش چهار و نیم میلیون مسافر سالیانه، باعث توجه بیشتر صاحبین کالا و شناخت بازار هدف و سپس طرح تبلیغاتی و توسعه برند در بین مسافرین داخلی و خارجی خواهد شد.
فرودگاه جزیره کیش در حال حاضر یکی از مجهزترین و پرترددترین فرودگاه‌های کشور است و روزانه پروازهای متعددی به نقاط مختلف کشور و کشورهای حاشیه خلیج فارس انجام می‌گیرد و در صورت توقف چند ساعته مسافرین در فرودگاه ، تبلیغات محیطی صورت گرفته می تواند باعث یک جرقه در ذهن مخاطب شود تا برای سرمایه گذاری،خرید کالا و… اقدام نمایند.

یکی از مواردی که صاحبین رسانه را برای اجاره بیلبورد در فرودگاه کیش ترغیب می کند موقعیت خوب این فرودگاه است به دلیل اینکه جزیره کیش در حال حاضر یکی از مجهزترین و پرترددترین فرودگاه‌های کشور است و روزانه پروازهای متعددی به نقاط مختلف کشور و کشورهای حاشیه خلیج فارس انجام می‌گیرد به همین سبب تبلیغات در فرودگاه کیش از مکان های خوب تبلیغاتی به شمار می آید.

جزیره زیبای کیش با جاذبه‌های فراوان و منحصر به فرد، یکی از نقاط مهم گردشگری کشور به ویژه در نیمه دوم سال به شمار می‌رود و سالانه پذیرای شمار بسیاری از گردشگران داخلی و خارجی می‌باشد و این یکی از امتیازات ویژه برای اجاره بیلبورد در فرودگاه کیش بشمار می آید و همچنین اینکه این فرودگاه مسیر توسعه گردشگری است و باعث افزایش ظرفیت برای پذیرش چهار و نیم میلیون مسافر سالیانه، و توجه بیشتر صاحبین کالا و شناخت بازار هدف و سپس طرح تبلیغاتی و توسعه برند در بین مسافرین داخلی و خارجی خواهد شد.

فرصتهای اقتصادی و گردشگری در کیش

این منطقه آزاد دارای پتانسیل های متنوعی است و سرمایه گذاران داخلی و خارجی می توانند با آرامش خاطر و خیالی آسوده برای سرمایه گذاری از این ظرفیت ها بهره ببرند.عدم نیاز به دریافت ویزا،تخفیفات مالیاتی وگمرکی، امکان مشارکت خارجیان تا صددرصد، ورود وخروج بدون محدودیت سرمایه وقوانین سهل سرمایه گذاری وتجارت از مزیت های بسیار خوب جزیره کیش می باشد.
جزیره هندورابی نیز ظرفیت ارزشمند دیگری برای سرمایه گذاران است که می توانند با ارائه طرح های گردشگری با رویکرد اکوتوریست از پتانسیل های این جزیره برای درآمدزایی و توسعه گردشگری استفاده کنند.

مجری تبلیغات فرودگاهی کیش یکی از با اهمیت ترین رکن های است که جهت اجرای اجاره بیلبورد در کیش آماده ارائه انواع تابلوهای تبلیغاتی کیش است که با شناخت کامل جزیره و مراکز مهم جهت تبلیغات در کیش می تواند مثمر ثمر واقع شود

انواع فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی جزیره کیش

مهم ترین فضاهای تبلیغاتی قابل ارائه در فرودگاه کیش شامل مکان های زیر می باشد:

 • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی کیش
 • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی کیش
 • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی کیش
 • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی کیش
 • ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی کیش
 • فضای بیرونی فرودگاه بین المللی کیش
 • فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی کیش
 • سالن ترانزیت فرودگاه بین المللی کیش
 • محوطه داخلی فرودگاه بین المللی کیش
 • سالن گمرک فرودگاه بین المللی کیش
 • سالن انتظار فرودگاه بین المللی کیش
 • ترمینال فرودگاه بین المللی کیش
 • نوار نقاله فرودگاه بین المللی کیش

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه بین المللی کیش

 

 

، ، ، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.