نگاهی به تبلیغات در فرودگاه عسلویه و تبلیغات در فرودگاه بندرعباس

موقعیت تبلیغات در فرودگاه عسلویه

این فرودگاه پس از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) مجهز ترین فرودگاه کشور است که به استاندارهای روز دنیا رسیده و آماده پذیرایی از پروازهای داخلی و خارجی است. فرودگاه بین المللی خلیج فارس در حال حاضر توان جابجایی بیش از یک میلیون مسافر در سال را دارد و به دلیل رفت آمد تعداد زیاد مسافران از موقعیت خوبی برای تبلیغات بهرمند می باشد زیرا لزوم تبلیغات و اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه عسلویه تعداد بازدید کنندگان می باشد که فرودگاه عسلویه از این موقعیت استراتژی برخوردار می باشد.
و همچنین فرودگاه عسلویه از مناطق مهم و تاثیرگذار در کشور است و نقش مهمی در درآمد ملی دارد و به همین خاطر صاحبین کالاها برای توسعه برندشان خواستار اجاره بیلبورد در فرودگاه عسلویه هستند و مسیری برای زیر ساخت های عظیم سرمایه گذاری در این مکان صورت می پذیرد.

موقعیت تبلیغات در فرودگاه بندرعباس

فرودگاه بین المللی بندرعباس یکی از ۶ فرودگاه بین‌المللی ایران است که در این فرودگاه روزانه ۴۰ تا ۷۰ پرواز انجام می شود. با توجه به اینکه بندر عباس در مرکز استان هرمزگان قرار دارد و از طرفی وجود جاذبه های گردشگری و بنادر به دلیل موقعیت مناسب جغرافیایی، به عنوان نقطه اتکای بندرعباس در جهت جابه‌جایی کالا و سرمایه در اشکال مختلف، نتایج اقتصادی به سزایی برای استان هرمزگان به همراه داشته و بندرعباس را به منطقه ویژه اقتصادی معادن، فلزات، کشتی‌سازی و صادرات و واردات کالا تبدیل کرده ‌است از همین رو سرمایه گذاران زیادی به این منطقه از طریق پرواز ورود می کنند و در نتیجه اکثر شرکت های تجاری و صنعتی خواهان تبلیغات و اجاره بیلبورد در فرودگاه بندر عباس هستند زیرا تبلیغات در فرودگاه بندر عباس از اثر بخشی بالای برخوردار می باشد.

بندرعباس به دلیل موقعیت استراتژی به عنوان یک بندر اقتصادی شناخته شده است و سالانه تعداد زیادی از سرمایه داران و گردشگران از این شهر دیدن می کنند. بنابراین شرایط بسیار خوبی برای تبلیغات محیطی در بندرعباس فراهم شده است. صاحبین کالا و سرمایه دارانی که از بندر عباس دیدن می کنند، می توانند با نصب بیلبوردها، تابلوها، بنرها و… کالاهای خود را در بندرعباس تبلیغ کنند این تبلیغات باعث می شود صاحبین برندها و کالاها فروش خوبی از محصولات خود داشته باشند.

موقعیت اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه عسلویه و اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه بندر عباس

با توجه به موقعیت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس وتسهیلات قانونی منطقه و تاسیسات و زیرساخت های پیش بینی شده، باعث رفت و آمد سرمایه گذاران به فرودگاه عسلویه بمنظور احداث کارخانجات مختلف گردیده است و به همین سبب تبلیغات در فرودگاه عسلویه از موقعیت مطلوبی بهرمند می باشد به این دلیل که می تواند کلید یک تصمیم بزرگ در رابطه به تبلیغات اجرا شده در فرودگاه عسلویه زده شود.
و همچنین اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه عسلویه نقش اساسی در برند سازی و زیر ساخت های سرمایه گذاری دارد و می توان از بعنوان یک محل تآثیر گذار و استراتژِی برای اجاره بیلبورد در فرودگاه عسلویه یاد کرد و مجریان تبلیغاتی در فرودگاه عسلویه با بکاربستن دانش تبلیغات ودقت در بکارگیری فضاهای مناسب برای اجاره بیلبورد در فرودگاه عسلویه،سعی بر جانمایی درست و تآثیر گذار بر مخاطب دارند و آنها را با توجه به ظرفیت های فرودگاه در اولویت قرار خواهند داد.
فرودگاه بین‌المللی بندرعباس به علت منطقه‌ای که در آن حاضر است عضو IATA نیز بوده و پروازهای زیادی را در خود می‌بیند. به همین دلیل تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه بندرعباس از موقعیت بسیار مطلوبی برخوردار می باشد.
فرودگاه بندرعباس با فاصله تقریبى ۶۰۰ کیلومتر از طریق جاده‌اى با منطقه ویژه مرتبط است وهمچنین فرودگاه بندر عسلویه در مرکز فعالیت تجاری، صیادى و مسافرى مى ‌باشد و به همین سبب تبلیغات در فرودگاه عسلویه و تبلیغات در فرودگاه بندرعباس از موقعیت ویژه ای برخوردار می باشد به این دلیل که می تواند کلید یک تصمیم بزرگ در رابطه به تبلیغات اجرا شده در این فرودگاه های بین المللی زده شود.

مهم ترین فضاهای تبلیغاتی فرودگاه بین المللی عسلویه و فرودگاه بین المللی بندر عباس

 • سالن گمرک فرودگاه بین المللی
 • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه بین المللی
 • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی
 • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه بین المللی
 • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی
 • فضای بیرونی فرودگاه بین المللی
 • فضای پارکینگ فرودگاه بین المللی
 • ستون داخل سالن فرودگاه بین المللی
 • سالن ترانزیت فرودگاه بین المللی
 • محوطه داخلی فرودگاه بین المللی
 • سالن انتظار فرودگاه بین المللی
 • ترمینال فرودگاه بین المللی

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه عسلویه

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در فرودگاه بندر عباس

، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.