فرودگاه عسلویه

 معرفی فرودگاه خلیج فارس عسلویه

فرودگاه خلیج فارس نام فرودگاهی در ایران می‌باشد. این فرودگاه در ۱۶ کیلومتری جنوب شرقی فرودگاه عسلویه قرار گرفته است. این فرودگاه با وجود کوچک بودنش یکی از مجهزترین ترمینال‌های مسافربری را دارد. از این فرودگاه به شهرهای تهران، مشهد، اصفهان، شیراز، تبریز، اهواز، رشت، کیش، ساری و کرمانشاه پرواز وجود دارد؛ همچنین هر هفته پرواز بین‌المللی به مقصد دبی از این فرودگاه توسط شرکت هواپیمایی ماهان انجام می‌شود.

موقعیت تبلیغات در فرودگاه عسلویه

این فرودگاه پس از فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) مجهز ترین فرودگاه کشور است که به استاندارهای روز دنیا رسیده و آماده پذیرایی از پروازهای داخلی و خارجی است. فرودگاه بین المللی خلیج فارس در حال حاضر توان جابجایی بیش از یک میلیون مسافر در سال را دارد و به دلیل رفت آمد تعداد زیاد مسافران از موقعیت خوبی برای تبلیغات بهرمند می باشد زیرا لزوم تبلیغات و اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه عسلویه تعداد بازدید کنندگان می باشد که فرودگاه عسلویه از این موقعیت استراتژی برخوردار می باشد.

و همچنین فرودگاه عسلویه از مناطق مهم و تاثیرگذار در کشور است و نقش مهمی در درآمد ملی دارد و به همین خاطر صاحبین کالاها برای توسعه برندشان خواستار اجاره بیلبورد در فرودگاه عسلویه هستند و مسیری برای زیر ساخت های عظیم سرمایه گذاری در این مکان صورت می پذیرد.

با توجه به موقعیت منطقه ویژه اقتصادی انرژی پارس وتسهیلات قانونی منطقه و تاسیسات و زیرساخت های پیش بینی شده، باعث رفت و آمد سرمایه گذاران به فرودگاه عسلویه بمنظور احداث کارخانجات مختلف گردیده است و به همین سبب تبلیغات در فرودگاه عسلویه از موقعیت مطلوبی بهرمند می باشد به این دلیل که می تواند کلید یک تصمیم بزرگ در رابطه به تبلیغات اجرا شده در فرودگاه عسلویه زده شود.

و همچنین اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه عسلویه نقش اساسی در برند سازی و زیر ساخت های سرمایه گذاری دارد و می توان از بعنوان یک محل تآثیر گذار و استراتژِی برای اجاره بیلبورد در فرودگاه عسلویه یاد کرد و مجریان تبلیغاتی در فرودگاه عسلویه با بکاربستن دانش تبلیغات ودقت در بکارگیری فضاهای مناسب برای اجاره بیلبورد در فرودگاه عسلویه،سعی بر جانمایی درست و تآثیر گذار بر مخاطب دارند و آنها را با توجه به ظرفیت های فرودگاه در اولویت قرار خواهند داد.

نمونه ای از تصاویر تابلو های تبلیغاتی فرودگاه عسلویه

فضاهای تبلیغاتی در فرودگاه عسلویه

از جمله مهمترین فضاها برای اجاره بیلبورد تبلیغاتی در فرودگاه عسلویه و انواع تابلوهای تبلیغاتی دیگر شامل موارد ذیل می باشد:

 • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه عسلویه
 • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه عسلویه
 • فضای بیرونی فرودگاه عسلویه
 • فضای پارکینگ فرودگاه عسلویه
 • ستون داخل سالن فرودگاه عسلویه
 • سالن ترانزیت فرودگاه عسلویه
 • محوطه داخلی فرودگاه عسلویه
 • سالن انتظار فرودگاه عسلویه
 • ترمینال فرودگاه عسلویه
 • سالن گمرک فرودگاه عسلویه
 • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه عسلویه
 • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه عسلویه
 • بلوار ورودی فرودگاه عسلویه

تاثیر میزان جابجایی مسافر در فرودگاه عسلویه

با توجه به ایمنی و تجهیزات مورد استفاده در این فرودگاه ایرلاین‌های متعدد داخلی و خارجی تمایل دارند که پروازهای خود را به این فرودگاه انجام دهند که در این خصوص تاکنون ۶ ایرلاین بزرگ کشور مشغول خدمات رسانی مسافرتی و هوایی در این فرودگاه هستند و همچنین تاکنون ۶ ایرلاین بزرگ کشور مشغول خدمات رسانی مسافرتی و هوایی در این فرودگاه هستند.
بطور کلی میانگین جابجایی روزانه قریب به دو هزار نفر مسافر از فرودگاه بین‌المللی خلیج فارس عسلویه می باشد و بعلاوه برقراری روزانه ۶۰ تا ۸۰ سورتی پرواز(هواپیما و هلی کوپتر) از نکات برجسته این فرودگاه محسوب می‌شود.

 

، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.