تبلیغات در جاده هراز

معرفی جاده هراز

جاده هراز مهم‌ترین جاده تهران-مازندران است و این جاده از دره رود هراز می‌گذرد و نزدیک‌ترین راه اصلی به قله دماوند است. این جاده یکی از زیباترین و تاریخی ترین جاده‌های جهان است که به انتخاب مردم ایران در سال هشتاد و نه زیباترین جاده ایران انتخاب شده‌است، همچنین این جاده تاریخ منطقه عظیم البرز و لاریجان، آمل و ایران را بیان می‌کند.

جاده هراز که بعد از چالوس مشهورترین جاده شمالی است، از مناطق مهمی‌ مثل جاجرود، رودهن، آبعلی، امامزاده هاشم (ع)، پلور، گزنک و آمل گذر می‌کند و روستاها، آبشارها، تالاب‌ها، جنگل‌ها، آبگرم‌ها، زیارتگاه‌ها و مناطق دیدنی بسیاری را پیش چشم مسافران می‌گذارد. در حقیقت این جاده کوتاهترین مسیر بین تهران و آمل است و همین هم شاید یکی از دلایل پررفت و آمد بودنش است. بر طبق آمار فقط عیدها نزدیک به ۴ میلیون از این جاده وارد استان مازندران می‌شوند.

تبلیغات در مسیر جاده هراز

جاده هراز کوتاه‌ترین مسیر تردد میان دو شهر تهران و آمل می باشدکه فقط در ایام نوروز، این جاده میزبان ۵ میلیون مسافر باشد و حجم زیاد تردد در کنار ظرفیت کم جاده گاهی موجب به وجود آمدن ترافیک های بسیار طولانی می‌شود به همین لحاظ موقعیت اجاره بیلبورد در حاشیه جاده هراز از وضعیت مطلوبی برخوردار می باشد.

نمونه ای از تصاویر بیلبوردهای تبلیغاتی جاده هراز

مسیر مناسب برای اجاره تابلو تبلیغاتی در جاده هراز

جاده بین‌المللی هراز یکی از چهار محور ارتباطی شهر تهران به شمال ایران است و همچنین جاده هراز از حد فاصل دو شهر بومهن و رودهن از جاده فیروزکوه منشعب شده و پس از عبور از بالادست دره مشاء، آبعلی، گردنه امامزاده هاشم، پلور، آب‌اسک، رینه و لاریجان را پشت سر می‌گذارد و در نهایت به شهر آمل متصل می‌شود و تمامی مسیرهای منتهی به جاده هراز تا آمل از موقعیت استراتژی برای تبلیغات در مسیر ورودی جاده هراز برخوردار می باشد.

مشاور و مجری انحصاری تبلیغات محیطی در سراسر کشور ارائه دهنده انواع تابلوهای قابل واگذاری در جاده هراز می باشد و در صورتی که تقاضای تبلیغات و اجاره تابلو تبلیغاتی در حاشیه جاده هراز را دارید می توانید با مجریان تبلیغاتی در جاده هراز در ارتباط باشید.

، ، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.