تبلیغات در اتوبان کرج

معرفی شهر کرج

کرج یکی از کلانشهرهای ایران و همچنین مرکز استان البرز و مرکز شهرستان کرج است. در حال حاضر پس از شهرهای تهران و مشهد و اصفهان به‌عنوان چهارمین شهر پرجمعیت ایران به ‌شمار می ‌رود. کرج پس از تهران بزرگ ‌ترین شهر مهاجرپذیر ایران است و همچنین جمعیت این شهر نسبت به سایر شهرهای بزرگ ایران جوان‌ تر است. این شهر در میان کلان‌ شهرهای ایران با رشد جمعیت سالانهٔ ۳/۱۴ درصد بالاترین رشد جمعیت را دارد.

استان البرز به دلیل همجواری با پایتخت و استان تهران و همچنین اتصال به استان‌های شمالی و غربی کشور از موقعیت ویژه‌ای برخوردار است و چند آزادراه، اتوبان و جاده مهم کشور تهران را از طریق استان البرز به دیگر استان‌های کشور متصل می‌کند.
لازم به ذکر است اتوبان تهران – کرج و همچنین جاده چالوس جزو پرترددترین و مهمترین راه‌های برون شهری کشور به شمار می‌آیند که در کنار قابلیت‌های گردشگری، از موقعیت حساسی برای انتقال مسافر و کالا برخوردار هستند.

موقعیت مسیرهای استان البرز

از سمت تهران به کرج (سمت شرقی استان) سه راه به کرج می‌رسند: بزرگراه شهید لشگری، آزاد راه تهران کرج و بزرگراه شهید همت (بزرگراه شهید خرازی) و از سمت استان قزوین به کرج دو راه: آزادراه کرج – قزوین و جاده قدیم قزوین. همچنین شهرستان کرج از سمت شمال از طریق جاده چالوس به چالوس و شمال کشور متصل است.

موقعیت اجرای تبلیغات در کرج

کرج دارای تعداد زیادی واحدهای تولیدی و صنعتی است که در مناطق مختلف شهر و یا عمدتاً در شهرک های صنعتی متمرکز شده ‌اند. برای نمونه دو شهرک صنعتی سیمین دشت و بهارستان مجموعاً بیش از ۴۷۰ واحد تولیدی فعال دارند و بیش از ۹۵۰ واحد دیگر در مناطق مختلف شهر و حومه آن قرار دارند. لازم به ذکر است استان البرز ۱۳ درصد صنایع کشور را در خود جای داده است و به عنوان یکی از قطب های مهم صنعتی کشور مورد توجه است. به دلیل پر اهمیت بودن مراکز صنعتی در این شهر، اجرای تبلیغات در کرج می تواند در جهت رشد هر چه بیشتر برند موثر باشد.

بهترین موقعیت اجاره بیلبورد در کرج علاوه بر مناطق پرتردد داخل شهر، اتوبان کرج تهران می باشد و با توجه به ترافیک بالای این اتوبان نصب بیلبوردهای تبلیغاتی و تابلوهای تبلیغاتی بر روی پل های عابر پیاده مورد توجه شرکت های تبلیغاتی و صاحبان کالا بوده است. همچنین که جاده کرج یکی از پرتردد ترین و اصلی ترین جاده های کشور محسوب می شود بر همین اساس هزینه اجاره بیلبوردهای کرج در اتوبان ها همواره رقم بالایی را به خود اختصاص داده است.

و همچنین افزایش بی سابقه فضاهای تبلیغاتی توسط شهرداری و رقابت شدید شرکت های صاحب نام در این حوزه برای دستیابی به تابلوهای تبلیغاتی در بزرگراه های تهران کرج صاحبان کالا باید قیمت زیادی را متحمل شوند.

افزایش بی سابقه فضاهای تبلیغاتی توسط شهرداری و رقابت شدید شرکت های صاحب نام در حوزه تبلیغات در کرج برای دستیابی به تابلوهای سطح شهر و بزرگراه های تهران کرج، باعث شده تا صاحبان کالا قیمت زیادی را برای اجاره تابلو های تبلیغاتی در کرج متحمل شوند ولی بصورت کلی اجاره بیلبورد در کرج و  بیلبوردهای تبلیغاتی در اتوبان های کرج  جزو گران قیمت ترین تابلوها محسوب می شوند.

به دلیل اینکه اتوبان کرج تهران یکی از شاهراهای اصلی به حساب می آید و همچنین قرار گیری این اتوبان در مسیر های شهرک های مدرن مانند اکباتان و آپادانا و شهرک خاتم الانبیا و….تردد در این جاده بسیار زیادو همراه با ترافیک است به همین دلیل کسانی که از این مسیر در حال گذر هستند با توجه به حجم ترافیک بالا توجه ویژه ای به تابلوهای نصب شده در این اتوبان می کنند و از همین لحاظ سرمایه گذاری برای اجاره بیلبورد در کرج و اتوبان های این شهر بسیار حائذ اهمیت و اثر گذار می باشد.

نمونه ای از تصاویر تابلوهای تبلیغاتی در کرج

تردد زیاد در این شهر باعث شده است که تبلیغات در کرج بسیار مورد توجه قرار گیرد و صاحبین برندها به سراغ انواع سازه های تبلیغاتی در کرج باشند. در ذیل نمونه ای از تصاویر تابلو های تبلیغاتی در کرج به نمایش گذاشته شده است.

، ، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.