تبلیغات دنت در اینستاگرام

برند دنت با انتشار تصویری در صفحه اینستاگرامش، مقدمات تبلیغات و معرفی محصول تازه خود را فراهم کرد .
به گزارش رصد رسانه ، دنت برای محصول تازه خود نام «صبخامه» را انتخاب و برای معرفی و تبلیغات این محصول در فواصل کم آگهی‌هایی را اکران کرده است که در آن بخشی از محصول و بسته‌بندی رمزگشایی شده است . برای مثال، در یکی از آگهی‌ها جمله «یعنی چی میتونه باشه؟!» را به همراه تصویر بسته‌بندی محصولی بدون لیبل منتشر کرد .
دنت با این کار تا حدودی توانست ذهن مخاطبان صفحه اینستاگرامی خود را درگیر کند اما شیوه تیزینگی که دنت برای معرفی انتخاب کرده آنچنان طولانی نبود و این برند به سرعت از محصول خود رونمایی و اعلام کرد که کالایی را به سبد خود اضافه کرده است. البته این سرعت عمل به حدی بود که دنت فرصت کند فورا برای تبلیغات بیشتر این محصول مسابقه‌ای مشابه مسابقه‌های اکثر برندهای حوزه خود برای مخاطبانش تعریف کرده و از آنها درخواست کند که به همراه محصول تازه عکسی را بیندازند و برای این شرکت بفرستند.
یکی از مشاوران تبلیغاتی ، درباره حضور و شیوه بهره‌برداری برند دنت از شبکه‌های اجتماعی به‌خصوص اینستاگرام گفت : دنت یکی از قدیمی‌ترین برندهای ایرانی‌ است که سعی دارد از ظرفیت‌های فضای‌مجازی، به‌خصوص شبکه‌های اجتماعی برای ترویج جایگاه برند و جذب مشتریان بیشتر بهره ببرد. حضور این برند در شبکه‌های اجتماعی با کمپین پر‌سرو‌صدای «من هم هستم» آغاز شد.
دنت در این کمپین همکاری مشترکی را با بنیاد کودک داشت که قرار بر این بود با هر لایک مخاطبان و ثبت‌نام آنها در سایت مخصوص کمپین، این برند مبلغی را به این بنیاد کمک کند. این کمپین موافقان و مخالفان بسیاری داشت و همین کمپین و موضوع، باعث سر زبان‌ها افتادن این برند شد و براساس همین جنبه می‌توان کمپین من هم هستم را موفق دانست.
این کارشناس درباره کمپین تبلیغاتی تازه دنت که در رسانه اینستاگرام اکران شده افزود : چندی است که دنت کمپین جدید خود را برای معرفی محصول تازه‌اش آغاز کرده است. این برند برای معرفی محصولش از شیوه تیزینگ استفاده کرده، یعنی طراحان هر روز یک پست در صفحه اینستاگرام گذاشته و بخشی از تصویر محصول را رمزگشایی می‌کردند.
البته طراحان این کمپین کاربران خود را تا اعلام ماهیت و نام محصول چندان منتظر نگذاشتند و به سرعت از محصول تازه دنت رونمایی کردند که به نظر یکی از علل تعجیل در رونمایی، نام و ماهیت محصول این برند بود که کاربران چندان که باید و شاید نسبت به آن استقبال نشان ندادند و کمتر از ۲۰ کامنت برای سه پست گذاشته شده‌ و به نوعی تعداد کمی از مخاطبان این برند نسبت به نام صبخامه یعنی نام محصول جدید دنت عکس‌العمل نشان دادند.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.