تبلیغات دوربین ضد آب کانن

به نمایش گذاشتن تبلیغات در مکان های عمومی و پرتردد میتواند نقش بسزایی را در ارتقای نام یک برند ایفا کند. در تبلیغات محیطی پیش رو می توانید اوج خلاقیت تبلیغات کانن که توسط آژانس تبلیغاتی سائو پائولو در برزیل اجرا شده است را مشاهده نمایید.

در ایده تبلیغاتی هوشمندانه هدف نمایش قابلیت های ضد آب بودن دوربین کانن است که با قرار دادن برچسب های ضد آب در داخل روشویی های رستوران ها و سالن های ورزشی، سعی در بالا بردن دقت نظر مخاطبین به این تبلیغات خلاقانه را دارند.

و به جهت نزدیکی تبلیغات دوربین کانن به مخاطبین می توانند به بهترین شکل ممکن با تبلیغات ارتباط برقرار کنند و اگر قصد خرید دوربینی با کیفیت و ویژگی های ممتاز را داشته باشند، تصور تبلیغات این دوربین در ذهنشان تداعی می گردد و در نهایت خریدی با اطمینان را انجام خواهند داد.

آژانس تبلیغاتی: Giovanni+Draft FCB, سائو پائولو، برزیل
کارگردانان خلاقیت: Adilson Xavier, Ricardo John
مدیران هنری: Juliano de Almeida, Bruno Brasil, Enio Kawahara
کپی رایتر: Lucas Arantes, Luis Kanadani, Carlos Castelo Branco
عکاس: Leandro Texeira
انتشار: ۲۰۱۱ ژانویه

درباره کانن

کانن، شرکت الکترونیکی ژاپنی و چندملیتی است، که در تولید دوربین‌ها و تجهیزات جانبی عکاسی و تصویربرداری تخصّص ویژه‌ای دارد. دفتر مرکزی شرکت کانن در توکیو، ژاپن قرار دارد و محصولات این شرکت شامل دوربین عکاسی، دستگاه‌های فتوکپی و چاپگرهای رایانه، دوربین‌های دیجیتال و ویدئویی، دوربین‌های تک ‌لنزی بازتابی می‌باشد.

بر اساس آخرین فهرست مجلهٔ فورچون نام شرکت کانن در ردیف یکصد و پنجاه و چهارم ۵۰۰ شرکت برتر جهان قرار دارد.
کانن اولین شرکتی است که دوربین‌های خود را با لنزهای لایکا به بازار عرضه کرد. شرکت کانن در ابتدا از لنزهای ساخت شرکت نیکون در محصولات خود استفاده می‌کرد، ولی پس از مدتی اقدام به ساخت لنزهایی با نام تجاری «سرنار» کرد.

به رغم آن که دوربین‌ها و چاپگرهای رایانه‌ای شرکت کانن بازار مصرف را در دست دارند، بیشتر درآمد این شرکت از دستگاه‌های فتوکپی آنالوگ و دیجیتال تامین می‌شود. شرکت کانن در همکاری با شرکت توشیبا به تولید تلویزیونهای صفحه تخت، نوع جدید فناوری نمایشگرهای تلویزیون مبادرت کرد.

، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.