نصیر نیک نژاد

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران گفت : تنها دو درصد از فعالیت‌های دینی مراکز سازمان تبلیغات اسلامی استان تهران با بودجه دولتی انجام می‌شود و ۹۸ درصد بودجه این مراکز مردمی است.

به گزارش رصد رسانه ، حجت‌الاسلام نصیر نیک‌نژاد در مراسم تودیع و معارفه روسای سابق و جدید تبلیغات اسلامی شهرستان قدس که با حضور حسین گروسی نماینده مردم شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی و امام جمعه شهر قدس و دیگر مسئولان، روحانیون و مداحاناین شهرستان در محل فرمانداری برگزار شد اظهار داشت : بار اصلی فعالیت‌های دینی و فرهنگی بر گردن مردم است و آنها ولی نعمتان ما هستند؛ خروجی فعالیت‌های برخی از هیئت‌های دینی که به صورت مردمی اداره می‌شوند از بسیاری از نهادها و دستگاه‌ها بیشتر است.

وی افزود : در شهرستان قدس ۷۰۰ هیئت مذهبی وجود دارد که بار اصلی فعالیت‌های دینی بر عهده این هیئات است.

مدیرکل تبلیغات اسلامی استان تهران ادامه داد : بیش از ۱۲۰ مبلغ دینی در شهرستان قدس در سامانه سجام ثبت نام کرده‌اند، این سامانه گسترده‌ترین سامانه تبلیغات اسلامی در کشور بوده و در عین حال با کمترین بودجه و امکانات اداره می‌شود.

نیک‌نژاد اظهار کرد: هفت سال از تأسیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قدس می‌گذرد و این نهاد در این مدت جزء ادارات فعال و پرکار بوده است که با نبود بودجه با تعامل با ادارات مختلف توانسته است اداره نمونه استان تهران شود.

وی در پاسخ به درخواست نماینده مردم شهرستان‌های شهریار، قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی مبنی بر تشکیل اداره‌کل تبلیغات اسلامی غرب استان تهران بیان کرد: ما هم‌اینک نیز ادارات تبلیغات اسلامی شهریار، قدس و ملارد را یکی می‌دانیم.

مدیر کل تبلیغات اسلامی استان تهران در پایان از زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین صدقعلی جلیل‌زاده قدردانی و حجت‌الاسلام والمسلمین ایرج محرابی را به عنوان رئیس جدید اداره تبلیغات اسلامی شهرستان قدس معرفی کرد.

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.