تبلیغات شرکت های بیمه

در چند ماه اخیر تبلیغات محیطی شرکت های بیمه در شعبات بانک ها افزایش پیدا کرده است به طوری که در برخی از این شعبات بطور علنی بنر شرکت بیمه را نصب کرده اند .
به گزارش مجله رصد رسانه ، بانک ها و موسسات بزرگ مالی و اعتباری در کشورمان به جز کار بانکداری معمولا شرکت های بزرگ دیگری را نیز دارند .
شرکت های سرمایه گذاری در بورس و اوراق بهادار که به صندوق های سرمایه گذاری شهرت یافته اند و بیمه از جمله این شرکت ها هستند .
شرکت سرمایه گذاری و بیمه جزو پرطرفدارترین و دم دست ترین شرکت هایی است که معمولا همه بانک ها اقدام به تاسیس آن می کنند . به طبع این سرمایه گذاری بانک ها تلاش زیادی می کنند که در قبال کار بانکداری , شرکت های زیر مجموعه خود را نیز در شعبات خود به مشتریان یادآوری و تبلیغات کنند.
در این زمینه دو بانک بزرگ صادرات و ملت پیشرو بوده اند و بیمه های سرمد و ملت را در برخی شعبات خود تبلیغ کرده اند و حتی در برخی شعب اعلام صدور بیمه نامه کرده اند.
همچنین بانک های پاسارگاد, پارسیان و اقتصاد نوین نیز تلاش می کنند به هر طریق ممکن به سپرده گذاران خود موضوع وابستگی شرکت های بیمه ای به خود را به مشتریان اطلاع رسانی کنند .
در این میان دیده شده برخی بانک ها امتیازات ببمه ای را نیز به جهت سپرده گذاری در بانک به مشتریان اعلام کرده اند .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.