تبلیغات در فرودگاه

موقعیت تبلیغات در فرودگاه اهواز

فرودگاه اهواز به لحاظ تعداد پروازها و حجم جا بجایی مسافر رتبه چهارم کشوری را پس از فرودگاه های مهرآباد، شهید هاشمی نژاد مشهد و شهید بهشتی اصفهان دارا می باشد و همچنین اینکه فرودگاه اهواز به عنوان مرز هوایی شناخته شده و پرواز های خارجی به کشور های همسایه نیز در این فرودگاه انجام می گیرد و به دلیل داشتن چنین ویژگی های مورد توجه صاحبین برند قرار گرفته است.
اجاره بیلبورد در فرودگاه اهواز به لحاظ قرار گیری در مرکز استان خوزستان بسیار ارزشمند است و از اثر بخشی بالایی برخوردار می باشد و به خصوص ورود مسافران خارجی از کشورهای همسایه به فرودگاه بین المللی اهواز باعث می شود تا با برندها و نحوه تبلیغات و انواع رسانه های محیطی قابل ارائه در فرودگاه اهواز آشنا شوند و در این جریان تاجرانی که قصد سرمایه گذاری در بخش خصوصی وسایر ارگان ها را دارند، تبلیغات در فرودگاه بین المللی اهواز فرصت خوبی را برای عرضه به مخاطب و رقبا فراهم کرده است.

فرودگاه اهواز در فضایی به وسعت ۱۴۵۰۰ متر مربع شامل ۸۰۰۰ مترمربع فضای ترمینال پروازهای داخلی و ۶۵۰۰ متر مربع فضای ترمینال پروازهای خارجی بنا شده است. این فرودگاه که با کد سه رقمی AWZ و کد چهار رقمی OIAW مشخص می گردد دارای باند نشست و برخاست هواپیما به عرض ۴۵ متر و طول ۳۴۰۰ متر می باشد.

موقعیت تبلیغات در فرودگاه بندر ماهشهر

فرودگاه بندر ماهشهر یک فرودگاه نسبتا مجهز می باشد که توسط صنایع پتروشیمی جهت تسهیل در ایاب و ذهاب از ماهشهر به دیگر نقاط کشور احداث گردید و در ده سال اخیر با راه اندازی پروژه‌های بزرگ پتروشیمی در منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی در ماهشهر، این شهر یکی از شهرهای صنعتی نه تنها خوزستان بلکه ایران شده‌ است و شرکت‌هایی چون پتروشیمی بندر امام، تندگویان، فجر، امیرکبیر، مارون، لاله، اروند، رجال، بوعلی، خوزستان و… در منطقه ویژهٔ پتروشیمی ماهشهر قرار دارند به همین جهت وجود صنایع عظیم پتروشیمی دراین شهر مردم بسیاری از شهرهای مجاور و حتی غیر مجاور را به ماهشهر کشانده است به جهت این موقعیت استراتژی تبلیغات در فرودگاه ماهشهر فضای رقابتی قابل توجه ای را از آن خود کرده و از اثر بخشی بالای تبلیغاتی برخوردار می باشد.

فرودگاه ماهشهر به عنوان یکی از مکانهایی است که به عنوان پیشانی صنعت پتروشیمی کشور به شمار میرود و نقطه شروع و ورود بسیاری از تبلیغات های گسترده است.
یکی از مهم ترین شاخصه های تبلیغات در فرودگاه بندر ماهشهر موقعیت حمل و نقل در این فرودگاه بوده که روزانه بین ۴ تا ۶ پرواز داشته و ۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر را در مسیرهای تهران، اصفهان،مشهد،شیراز، تبریز،عسلویه و بالعکس جابجا می نماید.

تعرفه اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه ماهشهر و تعرفه اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه اهواز

اجاره بیلبورد در فرودگاه بندر ماهشهر و فرودگاه اهواز با توجه به موقعیت اقتصادی و صنعتی منطقه بیشتر در سالن های ترانزیت،سالن عمومی،سالن انتظار،قضای بیرونی،فضای پارکینگ،بلوار ورودی فرودگاه صورت می گیرد و تعرفه اجاره بیلبورد در فرودگاه ماهشهر ماهیانه از۴٫۵ میلیون تا ۲۷ میلیون تومان می باشد و در فرودگا ه اهواز قیمتی تقریبی در سال جاری از ۱۲ میلیون تومان تا ۲۶میلیون تومان در ماه می باشد و نکته قابل توجه اینکه اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه ماهشهر را با قیمتی پایین تر از فرودگاه اهواز می توان تهیه نمود و بازهم وضعیت اجاره تابلو تبلیغاتی در فرودگاه های مذکور با توجه به نوع رسانه تبلیغاتی و جایگیری آن متغییر می باشد.

موقعیت تبلیغات در فرودگاه ماهشهر و تبلیغات در فرودگاه اهواز

با توجه به استقرار منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی و مجتمع بندری و دانشگاه ها روزانه اساتید و متخصصان زیادی در فرودگاه ماهشهر در حال تردد بوده که این امر باعث رشد و غنای تبلیغات در فرودگاه ماهشهر شده است و همچنین اینکه تبلیغات در فرودگاه ماهشهر توسط بسیاری از افراد صاحب نظر دیده شود و این نگرش تخصصی موجب تلنگر یک تصمیم مهم در مخاطب خواهد شد.

و از طرفی قرار گیری فرودگاه اهوازدر بین پایانه و بازارچه‌های مرزی شلمچه و چزابه در نزدیکی شهر اهواز، این فرودگاه به طور مستقیم متاثر از ترافیک کالا و مسافران سیاحتی و زیارتی ایرانی و عراقی می باشد از این رو تبلیغات محیطی و اجاره بیلبورد در فرودگاه اهواز از موقعیت مطلوبی برای صاحبین کالا محسوب می شود و سرمایه گذاری برای اجاره بیلبورد در اهواز قطعآ نتیجه فروش خوبی را برای صاحبین کالا و یا برند در پی خواهد داشت. میانگین پروازهای داخلی و خارجی – ورود خروج – فرودگاه اهواز روزانه ۷۰ پرواز است. فرودگاه بین المللی اهواز در رتبه پنجمین فرودگاه از نظر تعداد پروازها و اعزام و پذیرش مسافر قرار دارد.

در نتیجه فرودگاه اهواز به لحاظ بین المللی بودن و قرار گیری در مرکز استان از موقعیت مطلوبی از جهت اجاره بیلبورد محسوب می شود و فرودگاه ماهشهر به دلیل قرار گیری در منطقه ویژه اقتصادی از این موقعیت ویژه برخوردار می باشد.

مهم ترین فضاهای تبلیغاتی مشترک در فرودگاه ماهشهر و فرودگاه اهواز

 • سالن ترانزیت پروازهای داخلی
 • سالن مرکزی پروازهای بین المللی فرودگاه ماهشهر و فرودگاه اهواز
 • سالن ترانزیت پروازهای خارجی فرودگاه بین المللی اهواز
 • سالن ورودی پرواز های خارجی فرودگاه بین المللی اهواز
 • سالن انتظار فرودگاه رو به باند پرواز فرودگاه ماهشهر و فرودگاه اهواز
 • درب ورود سالن انتظار فرودگاه ماهشهر و فرودگاه اهواز
 • سالن تحویل بار مسافر فرودگاه ماهشهر و فرودگاه اهواز
 • سالن ورود مسافرین و بار فرودگاه ماهشهر و فرودگاه اهواز
 • سالن خروجی و گذرنامه فرودگاه بین المللی اهواز
 • سالن عمومی فرودگاه ماهشهر و فرودگاه اهواز
 • فضای بیرونی فرودگاه ماهشهر و فرودگاه اهواز
 • فضای پارکینگ فرودگاه ماهشهر و فرودگاه اهواز
 • ستون داخل سالن فرودگاه ماهشهر و فرودگاه اهواز
 • محوطه داخلی فرودگاه بین المللی اهواز
 • سالن انتظار فرودگاه بین المللی اهواز
 • ترمینال فرودگاه بین المللی اهواز
 • سالن گمرک فرودگاه بین المللی اهواز

نمونه ای از تصاویر تابلو های تبلیغاتی درفرودگاه اهواز و فرودگاه ماهشهر

، ، ، ، ، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.