تبلیغات خودرو

اولین بنر موبایل آزمون رانندگی تعاملی جهان با همکاری پژو و گوگل ساخته شد .
به گزارش مجله رصد رسانه ، شرکت پژو ، در تبلیغاتی متفاوت با تبلیغات سنتی خودرو ، با قرار دادن کاربران در جای صندلی راننده ، فرصتی نادر برای رانندگی با خودروی پر سرعت پژو ۳۰۸ جی تی آی را به آن ها می دهد.
در این کمپین ، مخاطبان می توانند با استفاده از بنر موبایل ، یک وبسایت بزرگ خودروی استرالیایی و Google Maps API با شانس برنده شدن یک خودرو در آخر هفته به طور مجازی رانندگی با یک خودروی پژو ۳۰۸ جی تی آی را امتحان کنند .
یک استفاده ساده از بنر بر روی سایت CarAdvice.com.au کاربران را به سوی یک فروشگاه محصولات پژو با استفاده از Google Maps API و شروع به انجام تست مجازی رانندگی هدایت می کند . رانندگان به وسیله شتاب سنج گوشی تلفن خود فرصت امتحان ویژگی هایی از جمله حالت اسپرت خودرو را می یابند . در صورت کشف یک محل پنهان ، رانندگان برای برنده شدن یک خودرو در آخر هفته در یک قرعه کشی شرکت می کنند .
این نرم افزار  همچنین اطلاعات کاربر را برای استفاده در ارتباطات آتی بین فروشندگان محلی و ظرفیت های موجود ذخیره می کند .
پژو ۳۰۸ جی تی آی جدید ترین محصول این خانواده است که حرکت و احساس دی ان ای پژو را بیان می کند . اقدام فوق عناصر خاص این محصول را به شکلی جذاب و مرتبط به تصویر می کشند .
این فناوری، به عنوان اولین مورد در نوع خود، می تواند به طور مجازی در هر برند یا شاخه بر مبنای تمایل همگان به بازی به کار گرفته شود .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.