تبلیغات سازمان حمایت از حیوانات

PETA یکی از سازمان های فعال در حافظت از حیوانات و حمایت از حیات وحش در تایلند است که اقدام به فروش محصولات چرم به روشی متفاوت و کمی ترسناک کرده است .
به گزارش مجله رصد رسانه ، شرکت های تولید کننده کیف و کفش چرم همیشه در تبلیغات خود تلاش به فروش بیشتر دارند اما در این تبلیغ مشتریان به طرز ترسناکی بعد از دیدن لباس و محصولات چرم از آنها دور می شوند .
در این تبلیغات ، البسه و کیف های گرانقیمت پشت ویترین فروشگاه به شکل لوکس چیده شده اند اما خرید آنها دل شیر می خواهد .
فیلم های ضبط شده به خوبی نشان می دهد که خانم ها در عین آرامش برای خرید و انتخاب ، زمانی که درب کیف های گرانقیمت این فروشگاه را باز می کنند چطور با ترس از آن دور می شوند . این خانم ها زمانی که داخل متفاوت کیف و البسه چرم را مشاهده می کنند دیگر تمایلی به خرید ندارند چرا که اعضای بدن حیواناتی که پوستشان برای تولید این محصولات جدا شده است به صورت نمای یدن در داخل اجناس قرار گرفته است .
داخل این کالاهای به ظاهر شیک گوشت مصنوعی حیوانات ، کیسه خون مصنوعی و یک قلب تپنده ساختگی قرار دارد ؛ خریداران از همه جا بی خبر پس از دیدن این صحنه وحشت می کنند و از کالای مورد علاقه خود دور می شوند ، این همان هشدار بیدار باشی است که افراد با اطلاع از آن ، باید از خرید هر جنس چرمی دوری کنند و زندگی حیوانات را به خطر نیاندازند .
مسئول سازمان حمایت از حیوانات تایلند در اینباره اظهار داشت : مارها و کروکدیل ها اصلی ترین زجرکشان این لذت انسان های تجمل گرا هستند . سالانه ۴۴۰٫۰۰۰ مار پنتون برای این منظور کشته می شوند که آمار دردناکی است .

، ،

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.